Victoria’s Secret kulisini sizin için inceledik!

Victoria’s Secret’in makyaj artisti Tom Pecheux, bir VS meleğinin nasıl olması gerektiğini şu sözleriyle anlattı. “Bir süredir VS sunumlarının içindeyim, bir VS kızı tam anlamıyla seksi ve güçlü bir mükemmeliğe sahip. Bunları bildiğin zaman, fazla bir şey yapman gerekmiyor.”

Şeker pembesi saten üstleriyle kulisi dolduran güzeller arasında ilk, anneliğiyle güzelliğine güzellik katan Adriana Lima dikkatimizi çekiyor .. Pürüzsüz teni, seksi bakışlarıyla karşılıyor bizi..

Victoria’s Secret güzelleri için Pecheux, bu sene bronz ve parlak bir görünümü tercih ediyor. Daima kusursuz ciltleriyle gördüğümüz mankenler özel hayatlarında doğalığa önem gösteriyor. 

İnsanın kendi cildi için iyi olanı bilmesinin çok önemli olduğunu belirten Pecheux, dünyaca en konuşulan markalardan olan Victoria’s Secret’in ürünlerini taşımaktan oldukça mutlu. Natural dokunuşlarla siz de büyülü güzelliğe kavuşabilirsiniz.

Evet, güzellik detayları arasında Elmaelma olarak altını çizmek istediğimiz bir diğer nokta ise ojeler! Modellerin manikürlerinin düzgün olması VS için çok önemli. 

Modelleri hazırlamak için beş maniküristten oluşan bir ekip kuliste hazır. 

Victoria’s Secret güzelleri hazırlanırken, transparan görünüm sağlayan pembe tonları kullanarak parmakları hem hafif renklendirmeyi hem de parlatmayı tercih ediyor.

Tüm ışıltısıyla büyüleyen bir anne Miranda Kerr! Nötral tonlardaki göz makyajı iki eye-liner kullanılarak yapılmış. Gözlerde gölgeli dokunuşlar kullanılmasıyla masmavi gözleri daha da parlıyor. 

Siz de gözünüzün alt kısmına kahverengi tonlarında kalem çekebilir ve böylece Miranda Kerr gibi güçlü ama aynı zamanda yumuşak bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

Alessandra Ambrosio ise kuliste keyfi yerinde! Kendini kuaförün eline bırakmış güzelimiz, saçına son dokunuşlar yapılırken kendi fotoğrafını çekip takipçileriyle paylaşıyor.

Bu fotoğraftakiler de sihirli dokunuşlar sağlayan VS’nin makyaj malzemeleri!

Dudaklarda ise Pecheux’nin tercihi mürdüm rengi ve ışıltılı pembe tonlarını harmanlamak. Nasıl mı? Önce itinayla bordo ruj tüm dudağa sürülüyor, üzerine ışıltılı pembe detaylarıyla göze çarpan bir görüntü ortaya çıkarılıyor.

Bir diğer Victoria güzeli Karlie Kloss’un, naturel güzelliği ve su dalgalı saçları mutheşem bir uyum içinde! Bukle yaparken dikkat edeceğiniz nokta; sönük bir görüntü oluşmaması için hepsinin aynı yöne doğru olmamasına dikkat etmek!

Siz de kirpiklerin üst kısmına siyah maskara alt kısmına ise kahverengi maskara kullanarak yumuşak bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Victoria’s Secret’in hazırladığı fantazi sütyenini taşımak bu sene Alessandra Amrbosio’ya bahşedildi.

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two × four =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: