Özge Ulusoy’un zayıflık sırrı

ygafmin tarafından 26 Mayıs 2013 tarihinde Güzellik kategorisine eklendi.

Yazıyı okuyan kişi sayısı 98 ve yorum yapan kişi sayısı Yorum Yapılmadı.

Hemen Başla

Ünlü manken Özge Ulusoy mükemmel formunun sırrını nihayet açıkladı! Meslektaşlarını dahi kıskandıran bir forma sahip olan ünlü manken muhteşem fiziğini yıllardır nasıl koruyor? Merak ediyorsanız işte yanıtı…

Uzun boyuna rağmen sadece 50 kilo olan ünlü manken Özge Ulusoy fazla kiloları ile başı hiçbir zaman dertte olmayan ender isimlerden biri. Yıllardır formunu korumak için maksimum hassasiyet gösteren güzel manken bu muhteşem fiziğini hem beslenme şekline ve düzenine, hem de düzenli olarak yaptığı egzersizlere borçlu olduğunu açıkladı.

Gün içerisinde mercimek tüketmeye özengösteren Özge Ulusoy mercimek çorbası, mercimek salatası gibi gıdaları genellikle öğleyemeğinde tüketiyor. Tam bir mercimek düşkünü olduğunu söyleyebiliriz. Sağlık açısından son derece faydalı olan bu gıda aynı zamanda tok tuttuğu için, yoğun temposuna rağmen atıştırmalıklara ihtiyaç duymuyor.

Akşam yemeklerinde ise ızgara et ya da tavukyediğini açıklayan Özge Ulusoy, her gün 2 buçuk litre su tüketiyor. Cildinin duru güzelliğinin sırrı da bol su tüketimi olsa gerek. Ünlü manken aynı zamanda pilates ile çok fazla zaman geçiriyor. İleride yaşlanmanın belirtilerinden biri olan ciltsarkmalarına karşı şimdiden önlemini alan güzel manken pilates ile özellikle kol ve bacak kaslarınıgüçlendirmeye çalışıyor.

Özge Ulusoy bu yaşam tarzını korumaya devam ettikçe, daha uzun yıllar televizyon ekranlarının engüzel kadınlarından biri olma özelliğini de koruyacak gibi görünüyor. 

Konuya ait etiketler

Görüşlerinizi bize yazın