Sizi aynalara düşman eden göbek yağlarından kurtulma zamanı!

Sizi aynalara düşman eden göbek yağlarından kurtulma zamanı! Daha çok yaptığı diyetlerden ya da egzersizlerden istediği sonucu alamayanların tercihi olan estetik operasyonlara her geçen gün bir yenisi daha ekleniyor. Göbek yağlarından kurtulmanın 8 yolunu sizler için derledik!

Lipoliz

Lipoliz, yağ dokusunun içerisine lazer enerjisiyle gönderiliyor ve o bölgede yağların parçalanmasına yardımcı oluyor. Yöntem, gevşek deriyi toparladığı için arkın bölgesinde de kullanılabiliyor.

Lazer lipoliz

Bu işlem lokal anestezi altında yapılıyor. İşlem sonrası morluk ve şişlik az oluyor. Sonuçları 6 hafta sonra görülmeye başlıyor. 4 ay boyunca devam ediyor.

Oksijen terapi

Özellikle kavitasyon yöntemiyle birlikte kullanıldığında etkili sonuçlar verebiliyor. Sadece baş dıaşrıda kalacak şekilde girilen dinlendirici oksijen kapsülünde, 45 dakika boyunca alınan %98 oksijen, ilk seanstan itibaren etkisini gösteriyor.

Terapi kürü

Oksijen terapi kürü ayrıca, su tutulumunu azaltmaya, cildi temizlemeye, kasları rahatlatarak ağrı ve yorgunluğu gidermeye, metabolizmayı hızlandırmaya, stres ve endişe duygusundan uzaklaşmaya da yardımcı oluyor.

İğneyle incelme

Bu tedavi karın, bel ve kaçla bölgesinde fazlalığı olanlar için uygun. İlk olarak kişinin vücut analizi yapılıyor. Kişiye özel beslenme ve egzersiz programına ek olarak karından her gün bir iğne yapılıyor. İğne tek tutup kilo verdiriyor. Program iki ay sürüyor.

Ultasonik liposuction

Karın ve bel bölgesinde yapılan ultrasonik liposuction ile bel bölgesindeki simit giderilmeye, karın düz hale getirilmeye çalışılıyor. Yağda yapılan şekillendirmeyle de karın kaslarındaki baklava dilimi şekli ve be oluğu ortaya çıkıyor.

Aralarındaki fark

Klasik liposuctiona göre farkı, önce bölgeye ses dalgası verilerek yağların parçalanması sağlanıp, ince kanüllerle yağ vakumlanması. Alınan yağlar, ihtiyacına göre kişinin vücudunda değişik bölgelerde kullanılabiliyor.

Kavitasyon

Kavitasyon uygulaması, oluşturduğu düşük frekanslı ultrason ses dalgaları ile yağ hücre zararlını parçalamaya ve açığa çıkan yağın vücuttan atılmak üzere kan ve lenf yoluyla bölgeden uzaklaştırılmasına yardımcı oluyor.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

four × three =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: