Sarışınlara Özel Makyaj Tüyoları

Sarı saç, her zaman çekici ve cezbedici olmuştur. Eğer, bir de gerçekten sarışın bir bayansanız, çekici olmanızı daha kolaydır.

Tabii, sarışın olmak başlı başına yeterli bir unsur değildir. Her saç ve ten renginde olduğu gibi, sarışınlar içinde makyajın önemi çok fazladır. Eğer, doğru makyaj unsurlarına dikkat ederseniz, gerek çekici olma konusunda, gerekse de güzelliğinizi daha net bir şekilde ortaya çıkarma konusunda en doğru adımları atabilirsiniz. Bizlerde, bu konuda doğru adımları atmanız için sizlere bazı ufak makyaj tüyoları vereceğiz.

1) Sarışın tenler için asla boğucu renk tonları kullanılmamalı. Olabildiğince doğal renk tonlarını tercih ederek, sadece ufak bir destek vermelisiniz teninize. 

2) Bir sarışın için yaratılan en önemli renkler bronz renklerdir. Özellikle de özel gecelerde, davetler de ve benzeri ortamlarda bronz renk tonları, bu tonlar ile uyumlu hafif açık tonlarda giysi seçimi, sizi mükemmel kılacaktır.

3) Pembe konusunda Barbie pembesi tercih edebilirsiniz. Tabii, daha kız kıza ya da sevgiliniz ile olduğunuz anlarda bu rengi kullanmalısınız. Gündelik yaşamda pek fazla tercih etmeyiniz.

4) Göz kalemleriniz her zaman açık renkli olmalı. Bu sayede, gözlerinizin ve gözlerinizin sarışın teniniz ile uyumu daha net bir şekilde gün yüzüne çıkacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

six − 2 =

%d blogcu bunu beğendi: