Kadınlara özel 7 romantik saç modeli

Çoğu kadının elde etmek istediği harika, modern ve romantik saç modellerine ulaşmak artık çok kolay.

Saçlarının basit ve durgun görünümünden şikayetçi olan kadınların ve saçlarına hacim ve tutku katmak isteyenlerin başvuracağı saç modellerini ayağınıza getiriyoruz. 

Filmlerde gördüğümüz o romantik, duru, çok özel saçlara artık özenmeyeceğiz. Saçlarınız bu modellerle daha duygulu ve daha yumuşak. İşte duygulu ve tutkulu saç modelleri!

 

Harika dalgalar

Amanda Seyfried’in saçlarındaki belirgin dalgalar saç rengiyle bütünleşerek ışıldamasını sağlıyor. Bu saç modelini elde etmek çok da zor değil. 

Kuru saçlarınızınza uygulayacağınız yuvarlak fırçanız ve şekillendirici krem sayesinde kıvrımlı dokuyu elde etmek mümkün.

Dinamik kıvrımlar

Megan Fox’un saçlarındaki ışıltıyı kıskanmanıza gerek yok. Bu dalgalar saçlarınızı hem daha dolgun gösterecek hem de size daha yumuşak bir silüet çizecek. 

Büyük dalgalar için uğraşınız da biraz büyük olacak. Saç kurutma makinanız, yuvarlak saç fırçanız ve saç spreyiniz gerekli malzemeleriniz.

Kısacık saçlar

Anne Hathaway’in kısacık kestirdiği saçları yüzüne çok yakışıyor. Bu saçlar kadınları hem çok masum gösteriyor hem de erkeklerin onları daha seksi bulmasını sağlıyor. 

Saçızın öne doğru perçemli bırakmanız bu saç modelinin püf noktası.

Belli belirsiz dalgalar

Jessica Biel’in saçlarında kahkül ve belli belirsiz dalgalarının birleşimi çabasız modern bir görüntü çıkarmış. 

Saç şekillendirici kremleri kullanarak ve parmaklarınız yardımıyla saç tutamlarınız hafif kıvrımlı forma sokmak mümkün.

Tatlı kıvrımlar

Keira Knightley’e bu peri saç modeli çok yakışıyor. Yüz hatları ve bakışlarıyla bütünleşen bu saç modeli herkesin özeneceği türden. Çoğunlukla eski zaman romantik filmlerinde gördüğümüz bu saç modeli bizim de favorimiz. 

Saçlarınızı büyük tutamlara bölüp, kıvırarak arkaya doğru toplanmasını sağlayın. Siyah firketelerle arkada oluşan topuzu tutturun.

Maşalı kıvrımlar

Jessica Chastain’in kızıl saçları uçlara doğru saç maşasıyla yapılan kıvrımlarla hareketlendirilmiş. Bu kıvrımlar hem saçlarınızı daha çok gösterir hem de size bir leydi havası katar. 

Ayrıca saçlarınızı serbest bıraktığınızda bir tarafta toplayıp omzunuzun önüne doğru almanız daha seksi bir silüet yaratır.

Natüral topuz

Minka Kelly bir balerin topunuzunu yorumlamış. Dağınık topuz olarak adlandırdığımız saçlar sizi masum duru ve güçlü göstermeye de aday. Tarzınızı topuzunuzla yansıtmaya ne dersiniz?

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 × 5 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: