Kadınlar en çok hangi estetik ameliyatları oluyor?

Kadınların en çok nerelerinden ameliyat olduklarını, vücutlarının hangi bölgelerinden şikayetçi olduklarını inceliyoruz.

Kendini beğenen var, beğenmeyen var. Kadınlar vücutlarının neresini beğenmiyor? Peki bunların çözümü var mı? Kolay mı? Kadınlar hangi estetikleri yaptırıyor? Tüm cevapları alacağınız bu haberden esinleneceğinize eminiz.

Her geçen gün yeni kozmetik ürünler piyasaya sürülmekte ve yeni estik ameliyatlar türemekte. Peki bunların en çok hangisi tercih ediliyor? Kadınlar en çok neresinden şikayetçi? 

Bu soruların cevaplarını alabileceğiniz bir haber derledik. Son moda estetik müdaheleler ve ilaçlar. Kimbilir belki bu haber sizi de harekete geçirir.

 

Kırışıklıklar

Kırışıklıklar kadınların ve hatta erkeklerin de yakından ilgilendiği bir sorun. Göz altı torbaları, güldüğünüzde oluşan çizgiler, göz çevresinde meydana gelen kırışıklıklar gibi birçok noktanın kısa sürede çözülmesi mümkün. Yüz gerdirme, gençleştirici kremler ve dahası. Sizin seçiminiz hangisinden yana?

Fazla kilolar

Lazer bilimsel bir yöntem olmasına rağmen çoğu doktorun önermediği bir yöntem. Fakat liposakşın yöntemi sayesinde bir anda fazlalıklardan kurtulmak mümkün oluyor. Kadınlar bu işlemi çok seviyor diyebiliriz.

İnce dudaklar

Dudaklarının inceliğinden memnun olmayan kadınlar da var. Onların çözümü de oldukça basit aslında. 6 ayda bir yaptırmaları gereken iğneli bir işlem var. Sonrasında doğru masajlarla hayallerindeki görünüme kavuşuyorlar.

Elmacık kemikleri

Çıkık elmacık kemikleri kadınlara çok yakışıyor ve erkekler de bu özellği çok seksi buluyor. Budurum doldurma yöntemiyle yani silikonla çözümleniyor.

Büyük göğüsler

Herşeyin fazlası zarar. Ne devasa büyüklükte olması ne de yok denecek kadar küçük olması iyi. 

Küçük göğüslerin çözümü ya ameliyattan ya da destekli sütyenlerden geçiyor. Destekli, göğüslerinizi saran ve kaldıran sütyenleri tercih etmeli.

Kol sarkmaları

Kadınların bir diğer derdi kol sarkmaları. Bunun önlemini sporla almak mümkün. Kol sarkmasını önleyen hareketleri yapmanız önerimiz.

Jennifer Lopez poposu

Brezilyalı kadınlara hayranız. Onlar şehvetli kıvrımlara sahipler. Bazı kadınlarsa bundan biraz yoksun. 

Jennifer Lopez popusuna sahip olmak için ameliyat masasına oturanlar var. Evet, hatta onlar büyük bir kitle.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 × 5 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: