İlk buluşma için ideal makyaj önerileri

İlk buluşmaya nasıl hazırlanacağını kara kara düşünen kadınların yapması ve yapmaması gereken özel makyaj detaylarını inceliyoruz. Kafanızdaki soruların cevapları bu haberde var!

Onunla ilk buluşmanızda doğal görünmeniz için abartısız bir makyaj şart. Her zaman ki doğal halinizden vazgeçmeyin ya da doğal görünen özel dokunuşları deneyin. Fakat onun için hazırlandığınız belli olmasın. Her zaman yaptığınız türden size en çok yakışanı bulmanız önemli.

Bordo dudaklar

Dikkati biraz dudaklarda toplayalım istedik. Dudaklarınızı beğeniyor ve kendinize güveniyorsanız, koyu kırmızı tonlarındaki rujlar sizin için ideal. Anne Hathaway’in asil ve sade görünümünde, doğal makyajının ve kırmızı rujun önemi büyük.

Tamamen bronz

Bronzluğu sevenlere duyrulur! Rihanna’nın sesine olan hayranlık saçları, teni, gözleri makyajı kısacası herşeyiyle bir bütünlük taşıyor. Bunun sırrı nedere mi? Nötr tonlardaki makyajı ve ten rengi. Etkileyici bir görünüm için teninize bronz bir ışıltı katabilirsiniz.

Buğulu gözler

Buğulu gözler size dramatik ve romantik bir hava katan en değerli makyaj. Erkeklerin de bayıldığı türden bir dokunuş. Oyuncu Julienne Moore’a da çok yakışan buğulu göz makyajı gözlerini ön plana çıkarmak isteyenlere önerimiz.

Pembe yanaklar

Onun yanındayken heyecandan ve mutluluktan kızaran yanaklarınızı anlamasını önlemek için elmacık kemiklerinizin üzerini önceden biraz pembeleştirmekte fayda var. Olivia Munn’ın makyajında olduğu gibi orta pembe ve şeftali tonundaki allıkları seçebilirsiniz.

Mor gözler

Sadece göz makyajına odaklanmayı sevenlerdenseniz de gözlerinizi renklendirmeyi deneyin. Işıltılı ve koyulu açıklı farları uygulayabilirsiniz. Olivia Wilde’ın gözlerine nazar değmesin diyoruz.

Şampanya rengi farlar

Scarlett Johansson’ın göz kapaklarındaki şampanya renginin parıltıları bizi büyülüyor. Daha önce bu rengi kullanmayanların dikkatini çekmek istiyoruz. Buğulu gözler seksi ve dramatik dedik. Peki daha açık tonlarda farları uygulayarak bu makyajı yaparsak nasıl görünürüz? İşte cevabı.

Buz metali gözler

2013 metal makyajı modasından daha önce de bahsetmiştik. Çok dikkat çekmek istemeyenlereyse önerimiz Jessica Biel makyajı. Göz kapaklarına ve göz pınarına yakın bölgelere belli belirsiz kullanacağınız metalik far sizi göz alıcı kılmaya yetecek.

Kalın kirpikler

Kirpiklerinizin uzun ve hacimli görünmesini sağlayan maskaralar tercih edin. Eva Longria’nın kirpikleri sizce de inanılmaz değil mi? Çok sağlıklı ve doğal bir görüntüsü var. Bu da onun daha canlı bakmasını sağlıyor.

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 + seventeen =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: