Erkeklerin kadınlarda sevdiği sarı saçlar

Kadınların en seksi hali hangi saçlarla mümkün? Erkekler kadınlarda en çok hangi saç modelini ve saç rengini beğeniyor? Erkeklerin gözünde hangi saç rengi makbül peki? Sizce hangisi? Ünlülerden esinleneceğiniz bir haber geliyor şimdi.

Her kadına sarı saç yakışmıyor evet. Fakat doğru modeli ve doğru tonları kullandığınızda harika bir görünüm elde etmek mümkün. Çünkü erkekler kadınlarda bu altın tonlara bayılıyor. Feminen ve seksi buldukları saç renkleri arasında sarı saçlar en önde geliyor. Dünyaca ünlü sarışın güzellerin saç modellerini inceliyoruz şimdi.

Blake Lively

Lively’yi tanıdığımızdan bu yana muhteşem saçlarına hepimiz hayranız. Hafif kabartılmış, doğal görünümlü dalgalarıyla o her zaman ışıldıyor. Tabii erkeklerin gözünde de bir numara.

Bar Refaeli

Refaeli’nin her haline bayılıyoruz. Ortadan ayırdığı uzun saçları, uçlarına saç maşası uyguladığı için olduğundan daha kısa görünüyor. Bu model düz saçlarını hareketlendirerek, saçlarının arasındaki renk geçişlerini de belirginleştiriyor.

Jennifer Aniston

Yıllardır onu böyle görmeye alıştık. Düz sarı saçlarına erkekler bayılıyor. Peki onun sırrı nerede? Altın rengi saçları düz fakat havalı bir görünüme sahip.

Beyoncé

Gür saçları her zaman bakımlı ve dolgun. Onun saçlarına kıvrımlar kadar seramik düzlüğü de yakışıyor. Eşi Jay-Z de onun en çok bu halini beğeniyor.

Sarah Jessica Parker

Sex and The City’nin Carrie’si bakımı ve kıyafetleriyle bizi hep büyülüyordu zaten. Onun saçları bir zamanlar kısaydı da fakat bizim ona en çok yakıştırdığımız ve erkeklerin onu en seksi bulduğu hali uzun ve dalgalı saçları.

Taylor Swift

Erkeklerin büyüleyici bulduğu bir diğer görünümse kahküllerin sağladığı gizem. Swift’in genç ve dinamik haline de iyi giden bu model bizce harika bir seçim.

Kate Hudson

Hudson’ın sağladığı bu çabasız şıklığını sağlayan bir taraftan öne aldığı saçları mükemmel görünüyor. Erkekler de bu masum ve çabasız görünümden oldukça hoşnut.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 × one =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: