Erkeklerin kadınlarda sevdiği makyajlar

Erkekler kadınlarda doğallıktan mı, yoksa kışkırtıcı dokunuşlardan mı yana? Cevabını arayan kadınlar için bu haber ideal. 

Kadınlar, erkeklerin en çok hangi ışıltıyı beğendiğini kendi aralarında hep konuşur. Peki ya gerçek hangisi? Erkekler eşlerinde veya sevgililerinde en çok hangi makyajı seviyor? 

Şimdi size vereceğimiz ipuçlarını bir bir not edin. Hazırlanın, kızlar aradığınız cevapların hepsi burada!

Bazı erkekler cildin hiç birşeyle örtülmemiş doğal halini severler. Bu onlara daha duru ve daha masum gelir. Naturelliği tercih eden kadınlar sanki biraz daha şanslı!

Kadınların seksi bakışlarına ve bu sayede kazandıkları cazibeye karşı koyamayan erkekler de var. Bu seksi ve gizemli göz makyajını denemeli!

Kimisi de kadınlarda parıltıların onları daha cezp edici yaptığını düşünüyor. Bu da açık tonlarda malzemeler ve parıltılarla mümkün.

Dudaklarınıza bir parlatıcı ve gözlerinize ışıltılı far uygulamanız istediğiniz efekti yaratır. Evet, şimdi harika görünüyorsunuz. O da öyle düşünüyor.

Gözlerini ön plana çıkarmayı seven kadınlar bu önerimizi çok sevecek. Erkekler tende naturellikten yana her zaman. Fakat onlar için de son derece önemli olan noktalar: Gözler. Kimilerine göre cezp edici gelense asi göz makyajı.

Bir kadını abartılı makyajla görmeye erkekler dayanamaz. Adeta cildini bir kıyafet giymiş gibi kapatan kadınlardan bahsediyoruz. 

Fazla fondöten kullanımını erkekler sevmez. Cildinizin tonu size en iyi gidendir zaten, onunla oynamaya gerek yok.

Yanaklarınıza azıcık renk vermeniz size önerimiz. Pembe yanaklar kadınları seksi gösteren etkenlerden. Fakat bizim bahsettiğimiz ton biraz farklı, hani soğuk günlerde yüzünüz kızarır ya o türden.

Randevularınızda, tutkulu ve cazibeli kırmızıyı dudaklarınızda kullanmanız ona ve gecenin eğlenceli geçeceğine bir işaret. Bu da erkeklerin bayıldığı bir diğer nokta.

Ne zamanki bir kadın makyajının arkasına saklanmıyorsa, o zaman cazibelidir. Kadınların cildinin ışıldamasına ve bu ışıltıyı dudaklarına doğal tonlardaki renkleri kullanarak bütünleştirmesine bayılan erkekler de çoğunlukta.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 × two =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: