4 farklı makyaj önerisi

ygafmin tarafından 31 Ağustos 2012 tarihinde Güzellik kategorisine eklendi.

Yazıyı okuyan kişi sayısı 16 ve yorum yapan kişi sayısı Yorum Yapılmadı.

Hemen Başla

Uzun sürecek bir partiye mi katılacaksınız yoksa çok özel, sınırlı sayıda kişinin katıldığı bir geceye mi? İşte 4 farklı durumda uygulayabileceğiniz dikkat çekici 4 makyaj önerisi.. 4 farklı makyaj önerisi Seksi Avangard Uzun gece eğlenceleri için vamp bir tarz yakalayabilirsiniz.

Uzun sürecek bir partiye mi katılacaksınız yoksa çok özel, sınırlı sayıda kişinin katıldığı bir geceye mi? İşte 4 farklı durumda uygulayabileceğiniz dikkat çekici 4 makyaj önerisi.. 4 farklı makyaj önerisi Seksi Avangard Uzun gece eğlenceleri için vamp bir tarz yakalayabilirsiniz. Cesur renk kombineleri ve kedi gözlerle tüm bakışları üztünüzde toplayabilirsiniz. Mor tonlarda göz kalemi ile gözlerinize belirgin bir çerçeve uygulayın. Farınızı gözlerinizin etrafında kalın bir hat oluşturacak şekilde sürün ve göz makyajınıza son noktayı koyun. Eflatun farı ortaya çıkaracak kiraz kırmızısı ruj uygulayın. Modern Pastel Bronz ten üzerine yumuşak tonlar cilde aydınlıkta kusursuz bir görünüm kazandırır. Renkli gündüz kremini ve terrakotta pudrayı yüzünüze uygulayın. Gözlerinizi aqua marin tonlarındaki bir göz kalemiyle çerçevelendirin. Göz kapaklarınızı yeşille boyayın ve kaşlarınızı kahverengi göz kalemiyle vurgulayın. Kirmipklerinize maskara sürün ve kaşlarınızı altın tonlarındaki bir jelle öne çıkarın. Son olarak nude tonlarındaki bir ruju dudaklarınıza sürün.

Rock-Chick

Bu kış sıra dışı siyah makyaj inanılmaz derecede öne çıktı. Özellikle parti gecelerinde.. Kusursuz bir dumanlı göz efekti için gözlerinizi siyah bir eye-liner’la belirginleştirin. Ardından pudra farınızı gözlerinin içinden dışarıya doğru bir fırça yardımıyla sürün. ‘Soft touch’ bir etki için çevresini parmaklarınızla iyice bulaştırın. Uyumlu bir görüntü için dudaklarınızı nude tonlarında renklendirin. Küçük bir ipucu: Daha doğal bir görünüm için dudaklarınıza ruj yerine kapatıcı / concealer uygulayabilirsiniz.

Klasik

Naif altın tonlardaki far ve koyu kırmızı dudaklar en özel davetlerde size en modern görünümü verir. Şık ama abartılı olmayan bu makyajda porselen bir ten de asaleti tamamlıyor. Bu makyaj sıvı bir fondötenle uygulamak başarılı bir sonuç verecektir. Fondöteninizi orta büyüklükteki bir fırçayla uygulamanız cildinizde pürüzsüz bir görünüm yaratmanızda yardımcı olacaktır. Gözlerde kusursuz XL bakışlar için tekli takma kirpikleri gözün üst noktasından itibaren kirpiklerinize yapıştırın.

Konuya ait etiketler

Görüşlerinizi bize yazın