Semazen Gösterisi

ygafmin tarafından 25 Şubat 2017 tarihinde Tanıtım Yazıları kategorisine eklendi.

Yazıyı okuyan kişi sayısı 26 ve yorum yapan kişi sayısı Yorum Yapılmadı.

Hemen Başla

Semazen ekibimiz sizlere ve misafirlerinize
manevi bir atmosfer yaşatacak…


Semazen
grubumuz  Dini Düğün & Özel Etkinliklerinizi Ömür Boyu Güzel Anılarla Hatırlayın Profesyonel Ekip · Detaylı Bilgi İçin Arayın · Uygun Fiyatlarla · Kaliteli Organizasyonlar Özel Günler Daha Görkemli Olacak !

Düğünlerde, sünnet düğünlerinde, nişanlarda, kına ve sözlerde, aile içi kutlamalarda, özel günlerinizde, kutlama ve organizasyonlarda semazen ekipleri çok etkileyici ve değişik gösteriler yaparak sizin için özel olan o günlerinizi çok özel kılabilir.

Semazen ekibi kaç kişiden oluşur?

Semazen ekibi sayısı seçimi tamamen size kalmıştır.İsterseniz bir kişi, isterseniz 5 kişi seçimi tamamen size aittir.Unutmayın semazen sayısı ne kadar fazla olursa görsellik o kadar artar ve güzelleşir.Düğün ve etkinliklerde şuda önemlidir.Sahne büyüklüğüne göre davranılabilir.Çünkü üç kişilik sahneye beş semazen çıkarılamaz.Birde şuda unutulmamalıdırki semazenlerin selamlaşmaları yerini bulabilmesi için kişi sayısını en asgari ikiden düşürmemek gerekir.

Sevdiklerinize, cebinize uygun bir semah gösterisi sunmak istiyorsanız sitemizdeki semazen fiyatları hakkında geniş bilgi edinebilirsiniz. Tıklayın>>

Detaylı bilgi ve İslami düğün organizasyonları için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.  Semazen grubu için bize her zaman  0553 241 40 67 yada  0506 101 11 11  numaralı hatlarımızdan yada yerimize gelerek iletişim sağlayabilirsiniz..

Konuya ait etiketler

Görüşlerinizi bize yazın

Türkçe mIRC

kesintisiz ve kaliteli sohbet için programı indirin.