İstanbul Lokmacısı

ygafmin tarafından 9 Mart 2022 tarihinde Tanıtım Yazıları kategorisine eklendi.

Yazıyı okuyan kişi sayısı 105 ve yorum yapan kişi sayısı Yorum Yapılmadı.

Hemen Başla

İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde, kaliteli hammadde ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile dilediğiniz noktada, dilediğiniz bir tarihte sizin veya talep ettiğiniz birisi adına lokma dökme hizmeti veriyoruz.

İstanbul lokmacısı İkram Arabaları olarak; davet ve organizasyonlarınızda, cami çıkışlarında, mevlit okumalarında, hayır amacıyla, işlek cadde ve sokaklarda lokma dökme hizmeti sunuyoruz.

İstanbul lokmacısı ile hemen iletişime geçmek için 0 553 241 40 67 ve 0 216 397 20 02 telefon numaralarından bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

İstanbul Lokmacı

Lokma tatlısı, yaklaşık 600 yıllık geçmişi ve kültürümüzdeki yeri ile en çok sevdiğimiz tatlılardan. Osmanlı’dan gelen bu güzel paylaşımcı gelenek, bugünlerde de olukça popüler ve 7’den 70’e herkes tarafından beğeniliyor. Sektördeki bu ihtiyacı yıllar önce fark eden İkram Arabaları, deneyimli ekibi ve deneyimli servis elemanları ile İstanbul’da lokma dökme hizmeti veren ilk firmalardan birisidir. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz ikram hizmetlerinin tümünde müşterilerimizin memnuniyetine ve teşekkürlerine mahzar olduk; bundan sonraki süreçlerde de yeni müşterilerimizle güzel anılar biriktirme gayreti içerisindeyiz. Organizasyon firması deneyimini, bu alanda da gösteren İkram Arabaları; hayır amacıyla lokma döktürme, davet ve etkinliklerde lokma dağıtım hizmetini İstanbul lokmacısı olarak siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

İstanbul Lokmacı Hizmeti

Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası’nda tüm ilçe ve semtlerde; organizasyonlarınızın ve davetlerinizin bir parçası olmak için profesyonel ekibimiz ve tam teçhizatlı mobil araçlarımızla lokma dağıtım hizmetini sizlerle buluşturuyoruz. Dilediğiniz kişi sayısına göre hazırlanan lokma malzemeleri, belirttiğiniz adreste, uzman aşçılarımız tarafından özenle hazırlanmaktadır. Mobil araçlarımız ve servis elemanlarımızla belirtilen adres ve noktada sıcak ve taze olarak, hazırlanan lokmaları vatandaşlara dağıtmaktayız. Tüm bu sürecin başından sonuna kadar gerekli tüm işlemleri İkram Arabaları olarak firmamız gerçekleştirecektir. Davet sahibi olarak size yalnızca yakınlarınızla birlikte zaman geçirmek kalacaktır.

Profesyonel hizmet anlayışı ve ekonomik fiyatlarla İstanbul lokmacı hizmeti için hemen 0 553 241 40 67 ve 0 216 397 20 02 numaralı telefonlardan bizimle irtibata geçebilirsiniz. WhatsApp üzerinden de sürekli ulaşım sağlayabileceğiniz GSM numaralarımızla dilediğiniz zaman iletişime geçerek, soru ve fiyat teklifi taleplerini iletebilirsiniz.

İstanbul Lokma Döktürme Fiyatları

Diğer ikram çeşitlerimizde olduğu gibi lokma döktürme hizmetinde de ücretlendirmeler, dağıtım yapılacak olan kişi sayısına göre belirlenmektedir. Eğer dağıtımı planlanan kitle genişse; daha fazla hammadde ve daha fazla servis elamanı gerekecektir. 100 kişilik lokma döktürme fiyatları, 200 kişilik lokma döktürme fiyatları, 500 kişilik İstanbul lokma döktürme fiyatları ve 1000 kişilik lokma döktürme fiyatları ile ilgili net bilgi almak için 0 553 241 40 67 ve 0 216 397 20 02 numaralı telefonlardan bilgi alabilirsiniz. Sektörde rekabetçi fiyatlarla müşterilerine hizmet veren İkram Arabaları, kaliteli hammadde, hijyenik üretim ve servis koşulları ve yüzlerce referans ile en çok talep gören firmalardan birisi haline gelmiştir. Siz de bu değerli ailede yer almak ve organizasyonlarınıza renk katmak için İkram Arabaları olarak İstanbul lokma döktürme hizmeti ile ilgili rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Lokma Fiyat Listesi

Lokma tatlısı, sıcak ve taze olarak servis edilen bir tatlıdır. Bu özelliklere sahip ve ekonomik başka bir tatlı yoktur. Herkes tarafından sevilen, hafif ve damak tadımıza uygun bu lezzet, aç veya tok herkes tarafından beğenilmektedir. Davetlerde, organizasyonlarda, market ve mağaza açılışlarında, cami çıkışlarında, düğün ve nişan gibi etkinliklerde, festival ve yöresel yarışmalar gibi organizasyonlarda ve daha pek çok farklı gün ve gecelerde insanlar tarafından tercih edilen bir ikram çeşididir. Bu eşsiz tatlının fiyatları ise son derece caziptir. 100 kişiden başlayarak 3.000 kişiye kadar sıcak servis yapabilme kabiliyetimiz ile sektörün örnek firmalardan birisiyiz. Lokma fiyat listesi için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

500 Kişilik Lokma Fiyatı

Lokma dağıtım ücretleri, kişi sayısına göre değişmekte olup; detaylı bilgi tarafımıza dönüş sağlayan müşterilerimize iletilecektir. 500 kişilik lokma fiyatı, 1500 kişilik lokma fiyatı ve özel kişi sayısına göre lokma döktürme fiyatları için 0 553 241 40 67 ve 0 216 397 20 02 numaralı telefonlardan bilgi alabilirsiniz. Sektörde bulabileceğiniz en iyi fiyatlarla faaliyet gösteren İkram Arabaları olarak; tüm organizasyon süreci boyunca sunduğumuz hizmetler sabit fiyat politikası altındadır. Sonradan tarafınıza ekstra maliyetlerin çıkartılması söz konusu değildir. Belirttiğimiz fiyatlara, lokmanın üretilmesi için gerekli malzemelerin temin edilmesinden servis elemanlarımızın adresinize transferi, mobil araçlarımızın hizmeti, tabak, çatal, peçete, vb. gerekli malzeme ve ekipmanlar dâhildir.

İstanbul Lokma Döktürme Fiyatları

Hayır amacıyla veya herhangi bir özel günü anmak amacıyla halka dağıtılan lokma, kültürümüzün vazgeçilmez tatlılarından birisidir. Bu özel tatlı lokma dağıtım hizmetimiz kapsamında, bünyemizde faaliyet gösteren ustalar tarafından mobil araçlarımızda, hijyenik ortamlarda, özenle hazırlanmakta, sıcak ve taze olarak servis edilmektedir. İstanbul lokma döktürme fiyatları ise dağıtım yapılması planlanan kişi sayısına göre değişmektedir. 1.000 kişilik lokma döktürme fiyatları ile 2.000 kişilik lokma döktürme fiyatları birbirinden farklılık göstermektedir. Her zaman en ekonomik fiyatlarla sizlere hizmet sunmayı misyon edinmiş İkram Arabaları, İstanbul’un tüm noktalarında siz değerli müşterilerinin tüm etkinlik ve organizasyonlarında yanındadır.

Nerelerde Lokma Dağıtılır?

Lokma dağıtımı için değerlendirebileceğiniz pek çok farklı mekan bulunuyor. İç mekan ve dış mekan seçenekleriyle istediğiniz bir alanda (kamuya açık veya özel) davetlilerinize veya vatandaşlara lokma ikramında bulunabilirsiniz. Lokma dağıtım ekiplerimiz; cami çıkışlarında, mevlit kandillerinde, ölüm yıl dönümlerinde, hayır amacıyla lokma döktürme taleplerinize çözüm sunuyor. için 0 553 241 40 67 ve 0 216 397 20 02 numaralı telefonlardan bizimle iletişime geçerek, dilediğiniz bir gün için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

2022 İstanbul’da Lokma Dağıtan Firmalar

2022 sezonunda da lokma dağıtım hizmetimizle sizlerleyiz. Bahar ve yaz aylarını en çok sevilen tatlılarından olan ve hemen her türlü organizasyon ve etkinlikte tercih edilen lokma, leziz tadı ile ve hafifliği ile yiyen herkesin beğenisini topluyor. 2022 İstanbul lokma dağıtan firmalardan birisi olarak sizlere tüm organizasyon süreci boyunca destek oluyor, tüm hizmet ve işlemleri profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştiriyoruz.

İstanbul’da Lokma Dağıtım Hizmeti Veren Firmalar

İstanbul’un her bölgesine lokma hizmeti veren firmamız seyyar arabalarında özenle hazırlanmış olduğu lokmaları seyyar arabalarında dökerek cenaze, mevlüt, Cuma namazı çıkışı cami önünde dağıtımını yapmaktadır. İstanbul’da lokma dağıtım hizmeti veren firmalardan İkram Arabaları, misafirlerinize ikram edebileceğiniz lezzettedir. Sıcak bir şekilde ikram edildiğinden çıtır çıtır lokmaların tadına hayran kalacaksınız.

Sokaklarda, kalabalık caddelerde veya cami önlerinde hayrına lokma dağıtım hizmeti de veriyoruz. Adına lokma dağıtılacak kişinin ismini lokma arabalarımızda sergiliyor, böylece hayrına lokma döktürdüğünüz kişiye lokmalardan tadan herkesten hayır duası toplamanıza vesile oluyoruz. Sizler de uygun fiyata seyyar arabası kiralayarak ustamızın döktüğü lokmaları hayır için dağıttırmak istiyorsanız firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Uygun Fiyatlarla Lokma Üretim ve Servis Hizmeti

Lokma tatlısı genel olarak şerbetli tatlılar arasında hem en hafif hem de maliyet bakımından ekonomiktir. Hayrına, mevlütlerde ve cenazelerde lokma dağıtmak isteyenlerin en çok tercih ettiği ikram yiyeceklerindendir. Hem lezzeti hem de kıvamı ve sizleri memnun edecek uygun fiyat güvencesi ile lokma üretim ve servis hizmeti İstanbul’da alabileceğiniz en kaliteli ve profesyonel haliyle İkram Arabaları’nda sizleri bekliyor. Kampanyalı seyyar arabası kiralama hizmeti için firmamız ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul lokmacısı kurumsal ve bireysel etkinlik, davet ve organizasyonlara özel verdiğimiz uygun fiyatlarla lokma üretim ve servis hizmetinden memnun kalacağınızı belirtmek isteriz. Sayısız organizasyon ve etkinlik sonrası müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarımızı tüm hızıyla devam ettiriyoruz. Uygun fiyatlara lokma üretim ve servis hizmeti için hemen arayın.

Görüşlerinizi bize yazın