Prenslere Layık Sünnet Düğünü Organizasyonu

sunnet1Misafirlerinizin mutlu olmasını sağlayacak sünnet düğünü yapmak bir hayli meşakkatlidir. Üstelik bu düğünün çocuğunuzun aklında yer etmesi de gerekir. Ancak düşüncelerinizin bu hususlara takılmasına hiç gerek yok, çünkü köklü deneyimimiz ile biz varız!

Osmanlı’dan kalma adetleri yaşatmak için, oğlunuzu bir prense dönüştürebilirsiniz. Sizin için hazırlamış olduğumuz kampanyalı organizasyonlardan birini seçerek şanınıza yaraşır bir sünnet düğünü hayallerinizin de üstünde gerçekleşebilir.

Sünnet tahtımız ile prensiniz, yeniçeriler tarafından taşınarak mekana girecek. Yeniçeriler tam da orta yüzyıl Osmanlısı gibi tüm heybeti ile görenleri şaşırtacak. Biraz modernlik katmak için balonlar, parlayan ışıklar ve maytaplar olmazsa olmaz özellikte. Bu unsurlar konukların heyecanını daha çok arttıracak.

İsterseniz Mehter Takımı tüm ihtişamı ile sizler için çalacak!

Süslemeler Görsel Şöleni Garantiler

Balon süsleme için çeşitli önerilerimiz olacaktır, siz de bütçenize uygun olacak şekilde mekana uygun tasarım için fikirlerinizi sunabilirsiniz.

Tam bir sünnet düğünü merasimi ya da şöleni isterseniz, süslemelerden masa sandalye kiralama ve giydirmeye kadar her şeyi üstleniyoruz.

Mekan girişi ve içi, balonlar, takılar ve gerekli malzemelerle süslendikten sonra konuklar hazır olduğunda konfeti ve volkan showumuzdan sonra sünnet tahtı üzerinde yeniçeriler ile prensiniz giriş yapacak, mehter takımı gösterisini tamamlayacak ve çocuklar için animasyonlar yapılacak. Ardından yetişkinlere semazen gösterisi düzenlenecek. Profesyonel ışık gösterileri ve deneyimli sunuculuk hizmeti ile ilahiler söylenecek, tasavvufi dinletiler yapılacak.

Bu sırada prensiniz de hazırlamış olduğumuz sünnet yatağında dinlenirken misafirlerin gözdesi olacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 × two =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: