Pizza oyunları Oynamak için En Doğru Site

Pizza oyunları oynamaya karar verdiysen, hemen oyunyolu.net isimli siteye bağlanmalısın. Nitekim oyunyolu sitesinde gerçekten en güzel pizza oyunları bir arada bulunuyor. Bunu tüm kalbimle söylüyorum. Ben bir pizza canavarıyım. Ve oyunyolu sitesinin bir editörü olarak da her gün bu siteden pizza oyunu oynuyorum. Pizza oyunu oynamak, bana artık pizza yemek kadar eğlenceli geliyor. Zaman zaman kendimi fazla kaptırıyorum ve bilgisayar başında çok uzun süreler boyunca kalıyorum. Siz de eminim ki oyunyolunun pizza sayfasına girdikten sonra benim gibi bu oyun sayfasına bayılacaksınız. Bir kere şunu söylemeliyim ki, oyunyolundaki pizza oyunları kategorisi sürekli olarak yenilenmektedir. Yani her gün aynı pizza oyunundan oynadık ve bu oyunlardan bıktık demek gibi bir durum asla olmayacak. Biz site editörleri olarak bu siteyi ve tabiki sitedeki pizza oyunu kategorisini her daim güncel tutuyoruz. Ne zaman yeni bir pizza oyunu buluyoruz hemen o oyunu siteye yüklüyoruz. Tabi öncelikle pizza oyununun kalitesine bakıyoruz. Pizza oyunu kaliteli değil ise siteye yükleme işlemini asla ve asla yapmıyoruz.

 

Bu durum sadece pizza oyunları için de geçerli değildir. Oyunyolu üzerindeki tüm oyunların kalitesinden de anlayabileceğiniz gibi, sitedeki her oyun özel seçilmiş oyunlardır. Biz pizza sayfamıza geri dönelim. Oyunyolu sitesindeki pizza oyunu sayfasını açtığınız anda çok çarpıcı çok eğlenceli oyunlar göreceksiniz. Bu oyunlardan bir tanesi Pizza Canavarları oyunudur. Pizza canavarları oyununda, oyunun adında da anlaşılabileceği gibi, karakterlerin tamamı birer pizza canavarı olacak. Yani oyundaki tüm karakterler, pizza yemeye bayılan karakterler olacak. Oyunun tam olarak nasıl olduğunu buradan anlatmayalım. Bu süpriz kalsın. Gelin oyunyolu adresine, buradan pizza sayfasını açtığınız zaman pizza canavarları oyununa tıklayın ve oyunu kendiniz bizzat görün. Böyle kuru kuru oyunu anlatmakla olmaz. Gerçekten çok eğlenceli bir oyun pizza canavarları oyunu.

 

Oyunyolu sitesindeki bir diğer pizza oyunu da Pizza Restorantı adını almaktadır. Bu oyunda sizler Pizza yapmak ile görevlisiniz. Yani siz birer Pizzacı olarak oyunu oynamak durumundasınız. Pizzacı göreviyle, istediğiniz malzemeleri kullanarak harika pizzalar yapmaya evet diyorsanız hemen sizi oyunyolu sitesine alalım. Oyunyolu adresinden pizza oyunu oynadıktan sonra sizlere hafıza ve zeka ile ilgili olan birkaç oyun kategorisini tavsiye etmek istiyorum. Bu kategorilerden bir tanesi fark bulma oyunları kategorisidir. Fark bulma oyunları sayfasına girin ve aradaki farkı bulun. Göreviniz iki resim arasındaki farkı bulmaktan geçecek.

 

Fark bulma oyunları kategorisindeki en iyi oyun bence Robin Hood fark bulma adlı oyundur. Bu oyunda iki Robin hood arasındaki fark bulma işlemini yapmanızın ardından hafıza oyunları sayfasına bir gözatın derim. Hafıza oyunları sayfasındaki Garfield Memory oyunu, Süpermarket Memori ve örümcek adam memori oyunu benim en beğendiğim oyunlardır. Hafıza oyunları ve fark bulma oyunları oynamak için siz de oyunyoluna girebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five × 5 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: