Klima Servisi

ygafmin tarafından 30 Haziran 2017 tarihinde Tanıtım Yazıları kategorisine eklendi.

Yazıyı okuyan kişi sayısı 22 ve yorum yapan kişi sayısı Yorum Yapılmadı.

Hemen Başla

İstanbul üzerinde ikamet ediyorsanız klima montaj, klima bakım ve arızalanan klimalarınız için teknik servis talebinden firma üzerinden bulunabilirsiniz. Gün içinde 09:00-24:00 arasında gezici servis ile size en hızlı şekilde hizmet vermeye çalışmaktadırlar. Sahip olduğunuz klimanın markasının ne olduğu fark etmemektedir. Her marka hakkında teknik bilgiye sahip ekibe ulaşmak için internet üzerinden talepte bulunabilir veya telefon aracılığıyla irtibata geçebilirsiniz. klima servis yaptığı parça değişikliklerine ise 1 yıl garanti süresi vermektedir. Arızanızın devamı durumunda ücretsiz olarak işlemleriniz gerçekleştirilmektedir.

Güvenilir Montaj ve Onarım

Yeni bir klima aldıysanız ve montajı henüz yapılmadıysa klima servisinden yardım alabilirsiniz. Deneyimli teknik servis ekibiyle klimanızın montajınızı talep ettiğiniz gün içinde gerçekleştirmektedir. Ayrıca montajı tamamlanan klimalarınızı size sorunsuz bir şekilde teslim etme garantisi vermektedir. Klimalarınız için montaj işleminin yanı sıra karşılaştığınız herhangi bir arıza içinde klima servisi size yardımcı olacaktır. Bunun yanında klimalarınızın yıllık gerçekleştirilmesi gereken bakımları vardır. Hangi marka olduğu fark etmeksizin her sene bu işlem gerçekleştirilmelidir. Klimanızın kullanım süresi az olsa dahi bu bakımı gerçekleştirmemeniz verimli bir performans alamamanızı sağlamaktadır. Ayrıca elektronik bir alet olduğu için bakımı yapılmaz ise bozulabilir veya kullanım ömrü oldukça kısalabilir. Klimanız ile karşılaştığınız sorunların bazıları arıza belirtisidir. Bunlar;

  • Klimalarınızın yeterince ısıtmaması veya soğutmaması
  • Kötü koku yaymaya başlamasıdır

Bunun yanında sağlığınız içinde bakımı yapılmayan klima büyük bir tehlike arz etmektedir. Klimaların özellikle su depolarında görülebilen yoğun mikroplanma verdiği havanın kalitesizleşmesine neden olmaktadır. Bu hava sizi farkında olmadan hasta edebileceği gibi daha kötü durumlara düşmenize dahi sebep olabilmektedir. Bu sebepten ötürü her sene klimalarınızın filetlerini temizletmeli ve su deposunun dezenfekte edilmesini sağlamanız gerekmektedir.

Klima servisi çağırmak için tıklayın.

Konuya ait etiketler

Görüşlerinizi bize yazın

Türkçe mIRC

kesintisiz ve kaliteli sohbet için programı indirin.