Klima Servisi – Montaj Demontaj Bakım Arıza Onarım

Klima servisi montaj, demontaj, bakım, arıza, onarım işlemlerinizde sürekli yanınızda olacak bir firmadır. Klima, yaz aylarında serinlemek için kış aylarında da ısınma ihtiyacımızı gidermek için kullandığımız bir makine olup ofis ve evlerde kullanılmaktadır. Klima bakımı ise kullanıldığı yere göre değişmektedir. Büyük alanlarda kullanılan klimaların bakımı çok sık yapılması gerekirken evlerinizde kullandığınız klimalın bakımı ise yılda bir kere yapıldığı takdirde verim almanızı sağlayacaktır.

Klima bakımını yaptırmak isteyen kişiler bu bakımları yaptırmayı erteledikleri zamanlarda şunlarla karşılaşabilmektedir;

 • Isınma ve soğutma için yoğun elektrik kullanımı
 • Temiz Hafa filtrelerinin tıkanması
 • Klimanın bakımı yapılmadığında sağlık sorunlarına neden olması

 

Gibi konulardan dolayı kişiler klima bakımlarını aksatmamalıdır. Aksattıkları takdirde bir arıza meydana geldiği zaman bakım masraflarının çok çok üstünde para kaybedebilirsiniz. Bunun için ise yapılması gereken düzenli bir şekilde klima bakımı yaptırılmasıdır.

Klima servis kişilerin klima servisi, montaj, demontaj, bakım, arıza, onarım işlemlerini kolay bir şekilde tamamlamasına yardımcı olmaktadır. Bu işlemlerde ise müşteri memnuniyeti ön planda tutulduğu için firmamız uygun fiyatlar garantisi ile kişilerin profesyonel hizmet almasına yardımcı olmaktadır.

 

Klima Montajı

Klimaların kullanımını arttırmak ve verim alarak çalışmasını sağlamak için klima montajı oldukça önemli bir konudur. Genel olarak klima satın aldığınız firma klima montajlarını ücretsiz yaptığını söylemektedir. Bunun için ise müşterilerine randevu sistemi tanımlamakta ve randevu saati ve günü vermektedir. Hem yaz ayları için hem de kış ayları için bu sürelerin ileri tarihlere verildiği bilinmektedir. Bu ise kişilerin yaşam standartlarını etkiler. Yaşam standartlarınızı etkilemesini istemediğiniz bu durumu çözmek ise Klima servisi ile bağlantıya geçmektir. Firmamız uzman personel kadrosu ile ve uygun fiyatlar ile sizlerin klimalarının montaj işlemlerini yapmaktadır. Bu ise kişilerin yaşam standartlarını hiç beklemeden yükseltmeye olanak tanımaktadır. Kişiler klima montajı sırasında;

 

 • Az kablo sayısı
 • Hasar oluşmaması

 

Gibi etkenlere önem verdiği için firmamız bu konularda deneyimli personeller ile çalışma yapmaktadır. Klima markanız servis ve montaj hizmeti almanızı etkilememektedir. Bunun yanı sıra firmamız üzerinden demontaj, bakım, arıza ve onarımlar için de randevu alabilirsiniz.

 

Klima Bakımı

Klimalarınızı kullanmaya başladığınız günlerden itibaren bu makinelerin bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayın. Klimalarınızın büyük yerlerde kullanılıyor olması onların daha çok bakıma ihtiyacı olduğunu göstermektedir. Klima servisi  adlı firmamız klima bakımlarınız için şunları yapmaktadır;

 • İç kısım kontrolü
 • Pislik kontrolü
 • Filtre kontörlü
 • Basın Ölçme
 • Drenaj Kontrolü
 • Drenaj Tava Temizliği
 • Gaz Kaçağı Kontrolü
 • Termostat ayarları ve ısı ayarları

 

Bu gibi kontrolleri yaptıktan sonra bakım işlemlerine başlanmaktadır. Bakım işlemleri ise klimalara göre farklılık gösterdiği için sizlerin uzman ekibimizden yardım almanız sağlanacaktır. Ekip bünyesinde çalışan kişiler klimalarınızın bakım işlemlerini yaparken en kaliteli ilaçlar ile ilaçlamasını yapacak ve sizlerin daha az elektrik faturası ödemesine yardımcı olacaktır.

 

Klima Demontaj

Klima demontaj işlemleri ise sizlerin klimasını söktürmek istediğinde uygulanan bir işlemdir. Bu işlemden yardım almak isteyen kişiler iş sağlığına önem veren personellerimiz tarafından hizmet alacaktır. Personellerimiz klimanızın demontaj işlemini yaparken temiz çalışmakta ve işçi güvenliğine önem vermektedir.

Müşteri memnuniyetine önem verdiğimizden dolayı kişilerin bu işlemleri yapılırken titiz çalışmaya ve müşterilerin evlerini kirletmemek için birçok hizmetimiz ve güvenlik hizmetimiz de bulunmaktadır. Kişilerin evlerinin kirlenmemesi de onlara ayrı bir temizlik işi açmamaktadır. Kişiler demontaj işlemlerinin yanı sıra bakım, onarım, arıza işlemleri içinde firmamız iletişim numaraları üzerinden bizlerle iletişime geçebilmektedir.

 

Klima Arıza

Evlerinizde ve iş yerlerinizde oldukça yaygın kullandığınız klimalarınız bazen hatalar vermekte ve arızalar yapmaktadır. Bu arızalar için ise klima servisi adını taşıyan firmamız bir telefon uzağınızdadır. Firma çalışanlarımız klima arızalarınız sırasında şunları kontrol edecektir;

 

 • Elektrik kontrolü
 • Kumanda kontrolü
 • Filtre bakımı
 • Kumanda modu ayarları
 • Üfleme ağızı kontrolü
 • Su Hortumu kontrolü
 • Termostat Kontrolü
 • Fan Kontrolü

 

Gibi kontrollerini yaptıktan sonra hızlı bir şekilde arızanın giderilmesi için çalışmaya başlayacaklardır. Klima servisi ustalarımız gerekli onarımlar ve bakımlar yaptıktan sonra arızanın neden kaynaklandığını gösteren bir raporu sizlerle paylaşacak ve sizlere klima bakımı ile ilgili kısa bir eğitim vereceklerdir.

Firmamız uygun fiyatlar ile hizmet vermekte ve personel kadrosu olarak deneyimli kişiler ile çalışmaktadır. Sizlerde iletişim numaralarımız üzerinden firmamızın gezici servisi ile iletişime geçip hızlı bir şekilde servis işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eighteen − 4 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: