Hayır Lokması-Helal Lokmaci

ygafmin tarafından 16 Kasım 2021 tarihinde Tanıtım Yazıları kategorisine eklendi.

Yazıyı okuyan kişi sayısı 126 ve yorum yapan kişi sayısı Yorum Yapılmadı.

Hemen Başla

İstanbul’un Her Noktasında İstediğiniz Saatte Sizin Adınıza Hayır Lokması  Dağıtıyoruz! 50 Milyon Kişiye ve 1.000’den Fazla Marka’ya Lokma Dağıttık! 500+ Profesyonel Kadromuz.

Düğün, Mevlit, Cenaze VE her Türlü Organizasyonlarınızda Lokma Dağıtımı Yağılır. Hayır Lokmacısı size en yakın lokmacı İstanbul Seyyar Hayır Lokması. % 100 Müşteri Memnuniyeti.

Lokma dökümü ve fiyatlandırması hakkında bilgi almak için hemen arayın 0 553 862 96 95

Hayır Lokması Dağıtım Hizmetleri İstanbul Genelinde Helal Lokmam Olarak Devam Etmektedir..

Hayır Lokması Dağıtım Hizmetleri İstanbul Genelinde Helal Lokmam Olarak Devam Etmektedir..

Hayır Lokması Döktürmek Özel olarak hazırlanmış olan lokma tatlısı günümüzde pek çok farklı amaç için dağıtılmaktadır. Vatandaşların özellikle lezzetli tatlıyı deneyebilmesi için belirlenen kişi sayısına göre dağıtımı sağlanmaktadır. İstanbul’da hizmet vermekte olan firmamız bu alandaki talepleri karşılayarak kaliteli ve güvenilir hizmet almanızı sağlamaktadır.

Halka lokması dökme işlemleri sırasında yapılan işin manevi bilincini de göz ardı etmeyen firmamız, sizlere belirtmiş olduğunuz gibi en kaliteli malzemeleri ve ekipmanları dökerek lokma dökme işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Şerbetimiz de Kesinlikle Glikoz Şurubu Bulunmaz.

Şeker ve Özel Baharatlarla Hazırlanır.

Lokmalar Kaliteli Malzemelerle Yapılır.

Lokma Tatlısı Özel Günlerde ve Ramazan Çadırlarında Kandillerde, Mevlüt ve Cenaze, Sünnet Düğünlerinde, Açılışlarda, Gelenek Haline Gelmiştir.

İşyerinizde, Camilerde, Evinizde, Sünnet Törenlerinde, Açılışlarınızda İstediğiniz Her Yerde Hayır Yapmayı Düşündüğünüzde Yanınızdayız.

Konuya ait etiketler

Görüşlerinizi bize yazın