Hayır Lokması Döktürün Hayırlara Vesile Olun

ygafmin tarafından 21 Kasım 2016 tarihinde Tanıtım Yazıları kategorisine eklendi.

Yazıyı okuyan kişi sayısı 78 ve yorum yapan kişi sayısı Yorum Yapılmadı.

Hemen Başla

hayirlokmaci

Helal Lokmam sizler için her yerde! Cenazelerde kişinin ruhu için hayır lokması döktürme geleneğini yaşatmak, insanların hayır dualarını almak önemlidir. Kandillerde, mevlitlerde profesyonel ekip tarafından hazırlanan helal lokmalarınız herkesin iyi dileklerde bulunmasını sağlayacak.

Firmamızın Olmazsa Olmazları

  • Hijyenik unsurlarla çalışmak.
  • İnsanlarla güler yüzlü iletişim.
  • Her lokmanın aynı kalitede olması.

Dilerseniz İstanbul’un her yerine tırımız ile gelebilir ve açık havada hayır lokması dağıtımı gerçekleştirebiliriz. Dilerseniz de ücretsiz nakliye hizmetimiz ile kapınıza kadar siparişinizi iletebiliriz.

Bulaşık derdini de ortadan kaldırıyoruz. Çatal ve tabaklar ile birlikte ulaşım sağlıyoruz. Kitlelere ulaşmak, hayır lokmalarınızı dağıtmak için saatler öncesinden hazırlığımızı yaparak mitinglerde, cami önlerinde dağıtım gerçekleştiriyoruz.

Sizler için her ayrıntıyı hesaplayarak, kusursuz bir düzen içinde işinde uzman ekibimiz ile çalışıyoruz.

Açılışlara Hizmet

Tasavvufi değerler dışında firma açılışlarında da konuklara lezzetli lokmalar sunuyoruz. Kampanyalı fiyatlarımız ile misafirlerin damak tadına uygun helal üretim ilkelerimizdendir. Bol kazancınız için bol kepçeden hayır lokması dağıtımı sağlıyoruz.

Unutmayın! 500 kişiden 50 bin kişiye kadar istediğiniz tarihte el değmeden üretim gerçekleştiriyoruz.
Festivaller, mitingler, törenler, kermesler ve hayır yapmak istediğiniz her yerde hizmetinizdeyiz!

Organizasyonda aklınızda soru işareti kalmaması için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Kampanyalı fiyatlarımız, organizasyonlardan resimler, üretim aşamaları dahil tüm detaylar için resmi web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Sıcak sunum için helallokmaci!

Görüşlerinizi bize yazın