Sonunda bu da oldu!

Çin’de bir adam “çirkin çocuk” doğurduğu için karısına dava açtı. Kadın, evlenmeden önce 100 bin dolar harcayarak estetik yaptırdığını itiraf etti. Kadını suçlu bulan mahkeme, kadının kocasına 120 bin dolar tazminat ödemesine karar verdi.

Çin, “güzel olmayan çocuk” doğurduğu için karısına dava açan adamı konuşuyor. Ülkenin kuzeyinde yaşayan Jian Feng, karısı “çirkin bir kız çocuğu” dünyaya getirdikten sonra boşanma davası açtı. Feng, karısının aslında güzel olmamasına rağmen kendisini, güzel olduğuna inandırarak evlendiğini belirterek tazminat istedi. Dava sürerken, kadın evlenmeden önce 100 bin dolar harcayarak estetikyaptırdığını ve yüzünü tamamen değiştirdiğini itiraf etti. 

‘KIZIMIZ ONA BENZEMİYORDU’

Feng, “Birbirimizi severek evlendik. Ancak kız çocuğum  dünyaya geldikten sonra her şey değişti. Kızımız ne bana ne de ona benziyordu. O zaman estetik yaptırdığını ve kızının kendi çocukluğuna çok benzediğini söylemek zorunda kaldı” dedi. Mahkeme adı açıklanmayan kadının boşandığı kocası Jian Feng’e 120 bin dolar ödemesine karar verdi. Olay sosyal medyada geniş yer buldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 × 5 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: