Simülasyonla burna istediğin şekli ver

Op. Dr. Süreyya Şeneldir: “Uygulama burun ameliyatı öncesi ve sonrası yapılması gerekenleri detaylarıyla takip imkanı sağlıyor”.

Estetik burun ameliyatı denildiğinde,nasıl bir burnun yüzüne yakışacağını merak eden kişiler geliyor akla.

Gelişen teknoloji ve cep telefonlarına kadar ulaşan uygulamalar sayesinde, artık kişi kendi fotoğrafı üzerinden nasıl bir burun istediğini kendisi belirleyebiliyor.

Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op. Dr. Süreyya Şeneldir tarafından hazırlanan uygulama ıphone ve ıpad kullanıcılarına simülasyon üzerinden kendi burnunu istediği şekle sokma imkanı sağlıyor:

“Bu programda, simülasyon sayfasına giderek kendi burnunuzu profilden görüntüleyip üzerinde oynayabiliyor ve simülasyon üzerinden istediğiniz şekli verebiliyorsunuz.Sonunda simülasyonu gerçeğe dönüştürmek isterseniz,bana sorularınızı uygulamadan ayrılmadan iletebiliyor, entegre harita ile muayenehaneye kadar ulaşabiliyorsunuz.”

Estetik Burun ismi ile apple storeden ücretsiz iphone veya ıpade indirilebilen bu aplikasyon, burun hakkında merak edilen herşeyi içeriyor.

Op. Dr. Süreyya Şeneldir, uygulamanın, burun estetiği sonrası yapılması gerekenler konusunda da detaylı bilgilere yer verdiğini ifade ediyor:

“Burun ameliyatı öncesi ve sonrası yapmanız gerekenleri anlaşılır çizimlerle takip ediyorsunuz.Burun ameliyatı konusunda son gelişmeler, teknolojiler ve makaleleri de takip edebiliyorsunuz.”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nineteen − 18 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: