Silikonla Emzirme

Meme büyütme yaptırmak isteyen kadınların en büyük sorusu ameliyat sonrasında takılan silikonların ilerde bebek sahibi olduğunda emzirmeyi etkileyip etkilemediği. Bu soruyu tüm meme büyütme ameliyatı olmak isteyen kadınlar soruyor.

Evet bu sorunun cevabı kesinlikle etkilemez. Silikon takılmasıyla meme süt kanallarının hiçbir etkisi yoktur. Estetik cerrahı doktoru ile yapılacak bir görüşmede bu sorunun detaylı cevabını alabilirsiniz. Silikonla meme büyütme ameliyatların yerleştirilen silikon süt bezlerine ve kanallarına hiç zarar vermez. Estetik cerrahlar da zaten bu durumu iyi bildikleri için ameliyat esnasında buna çok dikkat eder.

Meme büyütme ameliyatı olmak isteyen bir kadın ilerde bir bebeği olduğunda rahatlıkla süt verebilir. Bu silikon konulması veya konulmaması arasında hiç fark yoktur. Bir kadında süt kanallarında problem olabilir. Silikon olsa da olmasa da bir sorunu olabilir. Süt vermeyle ilgili sıkıntılar yaşayabilir. Fakat var olan silikonun süt vermeyle uzaktan yakından hiçbir alakası yoktur.

Bir önceki yazımız olan Koltuk Altından Meme Büyütme başlıklı makalemizde koltuk altından meme düzeltme, koltuk altından silikon göğüse konabilir mi ve koltuk altından silikon konması hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nineteen + two =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: