Selülit en kolay nasıl gider

BIO HEATING MASK YÖNTEMİYLE SELÜLİTLERE ÇÖZÜM

1.5 AYDA 3 BEDEN İNCELİN

Bio Heating Mask Yöntemiyle selülit sorunu kısa sürede çözülüyor.

Bu yöntemde uygulamadan önce kişinin genel formuna bakılıyor.Yağların dağılımına ve selülitin yoğunlaştığı bölgelere bilgisayarlı Ultrashall cihazla masaj yapılıyor. Böylelikle metabolizma hızlandırılarak vücuttaki fazla yağların yakılması sağlanıyor. Ardından özel selülit jel yediriliyor. Sonra hamur halindeki özel Bio Heating Mask dökülüyor. İçeriğinde bitki özleri ve tabii mineraller bulunan maskenin ısısı 0 dereceden 42 dereceye kadar yükseliyor oluşan ısı bitki özlerinin cildin altına nüfuz ederek metabolizmayı çalıştırmasını sağlıyor. Metabolizma selülitleri atarken bağ dokuları sıkışıyor. Lenf sistemi harekete geçiyor ve selülitli bölgelere yeterli dolaşım sağlanıyor. Maskenin ısınma ve soğuma işlemi sonunda vücut şeklini alarak maske tulum gibi çıkarılıyor. Bio Heating Mask sayesinde hanımlar 1.5 ayda 3 beden incelmesini düzgün forma kavuşmasına ve sarkıkların selülitlerin düzelmesini sağlıyor. Her seansın 45 dakika sürdüğünü ve uygulanacak toplam seansların selülitlerin durumuna göre değişen küre yardımcı olarak sağlıklı beslenme programı öneriliyor..

Selülit, hormanel ve kalıtımsal nedenlerin yanında dolaşım bozukluğuna da bağlı. Yağlı yiyecekler ve asitli içecekler selülite zemin hazırlıyor. Dokularda biriken yağ su ve tuz molekülleri organizma tarafından kullanılmadığında vücudun çeşitli bölgelerine yerleşiyor. Yani cildin destek dokusu zayıfladığında ve hasarlandığında yağlar cildin orta tabakasına doğru hareket ederek selülit oluşuyor. Bu da portakal kabuğu denen görüntüye yol açıyor.

Kadınların genelde yüzde doksanında selülit görülür.

Gelişme döneminde yüzde onikisi hamilelik döneminde yüzde yirmisi menepoz öncesi yüzde yirmibeşi tüm yaşlarda yüzde kırküçü şişman veya zayıf kadınlar eşit oranda selülitten etkilenirler.

Dikkat edilecek kurallar ; Mutlaka günde iki litre su içmek , kahve ve kola dan kaçınmak , yağlı , tuzlu yiyecekler ve kızartmalardan uzak durmalı.

Sizlere önerdiğim programlardan yararlanmanız dileği ile,

Sevgiyle kalın

Int. Dipl. Kozmetisyen

Nesrin SÜRER

Cilt Probleminizi yazın , alttaki adreslere gönderin cevaplayayım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five × three =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: