MEME ESTETİĞİ FİYATLARI

Meme estetiği operasyonlarında hastaların isteğine göre farklı türler vardır. Bu türler arasında en çok tercih edilen türü ise meme dikleştirmedir. Diğer uygulamaları ise meme büyütme ve meme küçültme operasyonlarıdır. Meme estetiği fiyatları arasında oluşan farklılıklara neden olarak uygulamaların farklı olmasıdır.

Meme büyütme operasyonlarında fiyat farklılıklarına sebep olarak kullanılan protez gelir. Kullanılan protezin büyüklüğü ve markası meme estetiği fiyatlarını etkiler. Kullanılacak olan protezin son teknoloji ürünü olması ve FDA onaylı olmasına dikkat etmek gerekir. Silikon protezlerin de çıkarılması ve değiştirilmesi de gerekmez. Protez üreten firmalar protezleri için ömür boyu garanti vermektedir. Meme protezleri hamilelik ve emzirme gibi durumlara da etki etmez. Çocuk için de herhangi bir problem oluşturmaz. Protez seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli husus ise protezin güvenilir ve kaliteli bir firma tarafından üretilmiş olmasıdır. Bu konuda operasyonu yapacak olan doktor yardımcı olmaktadır.

Meme estetiği fiyatlarında oluşan farklılıklara etki eden en önemli etken de protezin markasıdır. Meme küçültme operasyonlarında fiyat farklılıklarını protez markası belirlemez. Meme küçültme operasyonlarında yağ tabakası, deri parçası, meme parçası çıkarılır. Bu operasyonlarda meydana gelen fiyat farklılıkları estetik merkezleri ve hastanelerin hizmet kalitesinden oluşur. Meme büyütme ve meme küçültme operasyonlarından faydalanmak isteyenlerin belli kriterlere sahip olması gerekir. Bu kriterler arasında öncelikli olanı ergenlik çağının bitmiş olması ve meme büyümesinin durmuş olmasıdır.

Ortalama olarak 18 yaş ile 20 yaştan daha büyük olanlar bu kriterlere uymaktadır. Bunun dışında memeleri arasında asimetri olanlar da meme estetiğinden yararlanabilir. Memelerden biri diğerinden büyük ya da küçük ise meme estetiği uygulanabilir. Bunların yanı sıra meme dikleştirme operasyonları da yapılabilmektedir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sixteen − 5 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: