Lazer Liposuction

ygafmin tarafından 4 Mart 2016 tarihinde Estetik kategorisine eklendi.

Yazıyı okuyan kişi sayısı 44 ve yorum yapan kişi sayısı Yorum Yapılmadı.

Hemen Başla

Lazer liposuction yağ aldırmak isteyenler için oldukça iyi bir çözüm yolu. Yağ yakarken cildi sıkılaştıran ağrı ve morarmanın minimum seviyeye indirildiği harika bir yöntem. Fakat lazer liposuction uygulamasının faklı problemlere de çözüm olduğunu biliyor muydunuz? Evet,lazer liposuction yağ aldırmaktan, bölgesel zayıflamadan ya da sıkılaşmaktan başka şeyler için de kullanılan bir yöntem.

Terlemek iyidir deriz fakat aşırı terlemek insanın sosyal hayatını negatif etkiler. Aşırı terlemek kişinin giyim tarzını bile etkileyebilir. Buna çözüm olarak botoks yapılırdı fakat artık lazer liposuction var. Botoks ile kesin çözüm bulamayan aşırı terleme sorunu tarih olabilir. Koltuk altında bulunan ter bezleri konum olarak yağ bezleri ile iç içedir. Lazer liposuction operasyonunda nasıl deri altındaki yağlar lazer ışınını yüksek enerjisi kullanılarak yakılıyorsa koltuk altında bulunan yağ bezleri de aynı şekilde etkisiz hale getiriliyor fakat koltuk altında uygulanan operasyonun ekstra sonucu yağ bezleriyle iç içe bulunan ter bezlerinin de etkisiz hale gelmesidir ki bu da aşırı terleme problemi olan kişiler için kalıcı ve kesin çözüm anlamını taşır.

Aşırı terlemenin dışında tüm bayanların ortak sorunu olan selülit tedavisinde de kullanılan lazerliposuction hemen tüm estetik alanlara çözüm olacak gibi duruyor. Selülitli bölgede bulunan yağların yakılması ve yine aynı bölgedeki dokunun sıkılaştırılmasıyla selülit için de çözüm olan lazer liposuction yöntemini en çok bayanlar sevecek gibi duruyor. Erkekler için de çözüm bulan lazer liposuction erkeklerde görülen meme büyümesinde de kullanılıyor ve oldukça da iyi sonuçlar veriyor. Erkeklerde meme bölgesindeki dokunun normalden farklı bir şekilde büyümesi sonucu oluşan ve erkekleri son derce rahatsız eden görüntü lazer liposuction ile kolayca düzeltilebilir. Ve kişi birkaç gün içerisinde günlük hayatına döner.

Konuya ait etiketler

Görüşlerinizi bize yazın