Lazer Liposuction

ygafmin tarafından 13 Mayıs 2016 tarihinde Estetik kategorisine eklendi.

Yazıyı okuyan kişi sayısı 24 ve yorum yapan kişi sayısı Yorum Yapılmadı.

Hemen Başla

Liposuction uygulamasının ne anlama geldiğini artık bilmeyen kalmadı. Kendini her geçen gün güncelleyen teknoloji liposuction adıyla bildiğimiz yağ aldırma işlemini de güncelleyerek bir üst modelini çıkarmayı başardı. Tıpkı her gün bir yenisi çıkan telefon modelleri gibi liposuction döneminde de yeni bir çağa ayak basıldı. Bu yeniliğin adı lazer liposuction. Daha önce birçok alanda kullanılan lazer tedavisi şimdi de estetik alanında insanlığa hizmet verecek. Bu yeni yöntemle kilo vermek isteyip de veremeyen özellikle ideal kilosunun üzerinde bir kiloya sahip bireyler hayalindeki fiziğe sahip olabilecek. Bölgesel yağlanmalar için de kesin çözüm olan lazer liposuction uygulaması inatçı yağlarınızdan kurtulmanız konusunda oldukça iddialı.

Üstelik lazer liposuction uygulaması yağ yakmakla kalmayıp yağ alınan bölgedeki deri sarkmalarını da önlüyor. Yani lazer liposuction yalnızca kilo vermek için değil sıkılaşmak için de kullanılan bir yöntem. Lazer liposuction uygulaması sınırlı uyuşturma ile maksimum 60 dakika süren bir operasyondur. Aynı anda birden fazla bölgeye lazer liposuction uygulanabilmesi ise lazer liposuction tercih nedenleri arasında yer alıyor. Operasyon sonrasında şiddetli ağrılar ya da morluklar görülmüyor ve bu da yöntemi denemekten çekinenler için oldukça sevindirici bir durum.

Lazer liposuction dikişe gerek duyulmayan sadece bandajla sarılıp birkaç gün içinde de kişinin günlük yaşantısına dönebildiği oldukça kullanışlı ve rahat bir yöntem olması sebebiyle de daha cazibeli bir hale gelmiştir. Lazer liposuction uygulaması için belli bir ölçüt bulunmamaktadır. Kadın ya da erkek tüm bireyler rahatlıkla lazer liposuction yaptırarak yağlarından kurtulabilir. Sadece yağ aldırmada değil aşırı terleme konusunda da kesin çözüm olan lazer liposuction koltuk altında bunan ter bezlerini da yağ bezleriyle birlikte yakarak aşırı koltuk altı terlemelerine de çözüm olmaktadır.

Konuya ait etiketler

Görüşlerinizi bize yazın

Türkçe mIRC

kesintisiz ve kaliteli sohbet için programı indirin.