Koltuk Altından Meme Büyütme

Koltuk altından meme büyütme ameliyatı estetik cerrahların artık çok tercih ettiği bir yöntem haline geldi. Bunun en büyük nedeni ameliyat olmak isteyen hastaların ameliyat sonrasında ameliyat izi istememesidir. Göğüs büyütme bir estetik ameliyattır. Bu yüzden ameliyat sonrasında estetiği bozacak izi hastayı rahatsız etmekte.

Koltuk altından yapılan meme büyütme ameliyatlarında koltuk altında 1,5 cm lik bir kesi açılır. Silikonlar bu açılan küçük delikten içeri göğüs bölgesine kadar itilir. İki göğsün asimetsini sağlandıktan sonra göğüsler dengelenir ve ameliyat bitirilir. Koltuk altından yapılan ameliyatlarda ameliyat izi çok küçüktür. Bu yüzden ameliyat sonrası kalan izin iyileşmesi de çok hızlı olur. Ameliyat izi küçük bir beyaz çizgi şeklinde kalır. Ve zamanla yok olur.

Küçük göğüslü kadınların koltuk altı yöntemini araştırmadan meme büyütme ameliyatına girmemeleri tavsiye edilir. Ayrıca koltuk altı metodunu extra dan ilgilenmiş birçok kez yapmış ve bu teknik üzerinden tecrübesi olan estetik cerrahların tercih edilmesi ameliyat sonrası izin kaybolması açısından önemlidir.

Bir önceki yazımız olan Küçük Göğüs Modası başlıklı makalemizde büyük göğüs taşıyana zarar, büyük göğüsle yaşamak ve küçük göğüs trendi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 × 4 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: