Kırmadan Burun Estetiği Ameliyatı

Estetik görünüm bizler için çok önemlidir.Bunun için en çok bayanlar estetik görünüme önem verip her türlü ameliyata başvurmaktadırlar.Hemen hemen herkesin dikkat ettiği yer yüz bölgesidir.Yüz bölgesinde oluşacak her hangi bir durum oldukça rahatsız edicidir.

Bu yüzden gelişen teknolojide en çok burun estetiği ve görünüm özelliğinin üzerinde durulmaktadır.Özellikle yüzümüze yakışan veya yüzümüzdeki ifadeyi bozan burnumuzdur.Burnumuz ne kadar yüzümüzle uyumlu olursa bizler içinde o kadar hoş yüz şekli olmaktadır.

Doktor Yakup Avşar sayesinde geliştirilmiş düzeyde hem burun kırılmadan hemde tampon konulmadan rahatlıkla burun ameliyatı olabilmek mümkündür. İstanbul ‘un Levent semtinde uluslar arası çalışmalar yapan Doktor Yakup Avşar burnu kırmadan başarılı ameliyatlar gerçekleştirmektedir.

Burnu kırmadan yapılan estetik cerrahi ameliyatların riskin yanı sıra burunda oluşacak hasarlarında önlenmesine yardımcı olacaktır.Her zaman için yaptırmak istenilen ameliyatlar arasında çoğunluk burun ameliyatıdır.Burun ameliyatı mikro kesme ve törpüleme yöntemi ile yapılmaktadır.Ameliyat esnasında her zaman ince ve hassas başlıklar kullanılmaktadır.Bu sayede dokular zarar görmemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

three × 3 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: