İnfini; Cildinize altın uçlu iğne dopingi

Radyo frekansın kollajen üretimini uyararak cilt yenilemedeki etkinliği çok iyi bilinmektedir. İğneli radyofrekans sistemi ile bir adım daha ileri gidilerek istenen derinlikte, istenen dozda uygulama ile yani hedefte nokta atışı yapılarak çok daha fazlası elde edilebilmektedir.

İnfinide kullanılan iğnelerin altın kaplı olması pek çok olası metal allerjisini bertaraf etme yanında, RF iletimindeki verimlilik açısından da önemlidir. Uç kısmı dışında izolasyon sağlanarak sadece uç noktalardan RF dalgası verilmekte,noktasal olarak hedefte etkinlik elde edilmektedir.  İnfinide başka bir uygulama konforu daselenoid başlık sayesinde kademeli ve yumuşak bir hamle ile yapılan enjeksiyonlardır.

Yaklaşık binleri bulan iğne deliği enjeksiyon yoluyla yapılan pek çok uygulama için başka bir fırsattır. PRP başta olmak üzere, mezoterapi ürünleri ve Activar DNA onarıcı infüzyon maske gibi maskelerin de beraber uygulamaya katılması ekişleme gerek kalmadan etkili sonuçlar sağlayabilmektedir.

Uygulamayı benzer amaçla kullanılan lazerler gibi girişimsel cilt yenileme ve elastikiyet artırma uygulamalarından ayrılan en önemli özellik, cilt yüzeyinden çok deri altında oluşturduğu etkiler sayesinde güneşli dönemlerde de güvenle yapılabilmesi ve uygulama sonrasında gündelik hayata devam açısından büyük bir sorun yaratmamasıdır.

Dr. Oğuz Uçar

Eskişehir Mayasante

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 + 20 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: