ESTETİK MERKEZLERİ

ygafmin tarafından 13 Mayıs 2016 tarihinde Estetik kategorisine eklendi.

Yazıyı okuyan kişi sayısı 47 ve yorum yapan kişi sayısı Yorum Yapılmadı.

Hemen Başla

Estetik cerrahide meydana gelen değişimlere sebep olarak teknolojik gelişmeler gösterilebilir. Estetik cerrahi yaptırmak isteyenler için dünya üzerinde pek çok yerde hastaneler ve estetik merkezleri bulunmaktadır. Estetik konusunda ülkemizde de pek çok merkez İstanbul’da ve bazı büyük şehirlerde mevcuttur. Özellikle İstanbul’daki estetik merkezleri orta doğu ve Avrupa’dan pek çok hastayı misafir etmektedir. Bu duruma en büyük etken ise şüphesiz ki uygun fiyatlardır. Ülkemizde özellikle de İstanbul’da pek çok estetik merkezi bulunmaktadır.

Bu estetik merkezlerinden büyük kısmı lazer ve gelişmiş cihazlar ile estetik operasyonlar gerçekleştirmektedir. Hastalarına gösterdikleri ilgi ve hizmet kalitesi göz önüne alındığında yurt dışından daha üst bir seviyede oldukları görülür. Estetik merkezleri bünyesinde çalışan doktorları ile de kaliteli hizmet vermektedir. Cerrahi konuda eğitim almış ve estetik konusunda deneyimli doktorların hizmet verdiği estetik merkezlerinde bölüme göre doktor ayrılmış durumdadır. Burun estetiği, göğüs bölümü, saç ekimi, lazer epilasyon, estetik cerrahi ve dermatolojik uygulamalar ile farklı bölümler bulunur.

Bu bölümlerin bazıları da kendi içinde farklı dallara ayrılır. Estetik merkezlerinde her bölüm için farklı ve deneyimli doktorlar bulunur. Hatta bazı bölümlerde birden fazla doktor da bulunabilir. Estetik merkezleri arasında fiyat farklılıkları da bulunur. Bu fiyat farklılıklarına sebep olarak ise verilen hizmet kalitesi, hastanenin yapısı ve estetik operasyon sonrasında verilen garantidir. Her ne kadar fiyat farklılıkları olsa da fiyatlar ortalama olarak birbirine yakındır. Estetik merkezleri arasında seçim yaparken sadece fiyat farklılıklarını göze almak yanlış olur. Estetik müdahale yıllar sürecek bir hizmettir ve fiyatlar farklılıklarını dikkate almak yanlış olur. Öncelikle dikkat edilmesi gereken husus estetik merkezinde hijyene ve temizliğe verilen önemdir.

Konuya ait etiketler

Görüşlerinizi bize yazın