ESTETİK FİYATLARI

Günümüz Türkiye’sinde estetik fiyatlarını internet üzerinden ilan etmek yasaktır. Bu nedenle herhangi bir estetik uygulama için fiyat almak isteyenlerin hastaneye başvurmaları gerekir. Başvurulan hastanede form doldurma işlemi yapılır. Yapılacak estetik müdahaleye göre belirlenir ve hasta danışmanları hastaları arayarak fiyat, taksit seçenekleri ve kredilendirme seçenekleri hakkında bilgi verilir. Ülkemizde devlet sigortası ve özel sigortalar estetik operasyonları karşılamaz. Estetik cerrahide kullanılan cihazların sürekli geliştirilmesi estetik fiyatlarının da hastanelere göre değişmesine neden olmaktadır.

Geliştirilen ürünler ile yapılan estetik müdahalelerin fiyatları makul sınırlar çerçevesindedir. Bu konuda İstanbul’a Ortadoğu ve Avrupa’dan pek çok hasta girişi olmaktadır. Yurtdışından gelen hastalar bu duruma uygun fiyatlar ve üst düzeyde hizmet olduğu için geliyoruz yanıtı vermektedir. Estetik fiyatlarını bu konuda soru sorulabilecek en doğru kişi olan doktorlardan öğrenmek en uygun davranıştır. Doktorlara estetik operasyon ile ilgili sorular sorarsınız buna göre çözüm üretilir ve fiyat belirlenir. Doktorlar arayan hastalarına ortalama fiyat vermektedir.

Bunun nedeni ise estetik operasyonların kişiden kişiye göre değişmesidir. Her hastaya aynı operasyon yapılmaz. Hastanın durumuna rahatsız olduğu bölgeye ve operasyonun yapılacağı hastaneye göre de fiyatlar değişmektedir. Estetik fiyatlarını araştırırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Hastaların bilmesi gereken en önemli nokta ise estetik operasyonun bir sağlık hizmeti olmasıdır. Hastalar estetik operasyonlara ticari bir olgu gibi yaklaşırlar. Bu davranış yanlıştır. Estetik operasyon uzun yıllar boyunca etkisini gösterecek bir yatırımdır. Estetik fiyatlarında en ucuzunu bulmak her zaman doğru olmaz. Estetik operasyon için maddi zorlukların gerekeceği bir durumda estetik operasyon ertelenebilir. Sağlık ve güzellik en güzel hazinedir. Bu hazine için gerekirse pazarlıktan kaçınmak gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

four × one =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: