BURUN ESTETİĞİ FİYATLARI

ygafmin tarafından 13 Mayıs 2016 tarihinde Estetik kategorisine eklendi.

Yazıyı okuyan kişi sayısı 15 ve yorum yapan kişi sayısı Yorum Yapılmadı.

Hemen Başla

Burun estetiği ameliyatında en önemli unsurlardan bir tanesi burnun doğal bir görünüm kazanmasıdır. Bunu sağlayabilmek için mutlaka bilgisayar ortamında kişisel tasarım yapılmalıdır. Burun estetiği ameliyatı sonrasında burun güzel olmalı ve bakan kişiler burnun estetik operasyon geçirdiğini anlamamalıdır. Burun yüz bölgesinin hatlarını belirleyen önemli unsurlardan olduğu için estetik operasyonun kaliteli sonuç vermesi gerekir. Burun estetiği ameliyatları burna yeni şekil vermek ve nefes almayı kolaylaştırmak için yapılır.

Burun estetiği ameliyatlarında en uygun burun tipinin belirlenmesinde verilen karara hasta kadar doktor da etki eder. Bu operasyonlar içinde burun ucu kaldırıp indirilebilir, burun ucu sivrileştirilip kalınlaştırılabilir, burunda herhangi bir yöne eğrilik varsa düzeltilebilir, burun sırtı çökükse kaldırılır kambursa düzeltilir. Burun estetiği fiyatları da hastaya uygulanacak operasyon türüne göre değişmektedir. Operasyonun türünü ise doktor belirlemektedir. Hastalar istedikleri burun tipini doktora bildirerek uygun bir burun tipi belirlenir. Sonrasında doktor bu burun tipi için yapılacak olan uygulamaları belirler. Uygun burun modelinin belirlenmesi hususunda da iki önemli konu yer alır. Burun modelinin belirlenmesi burun dış tipini ve iç kısmındaki hava kanallarını kapsar.

Uygun burun modeli belirlendikten sonra burun ameliyatına geçilir. Burun ameliyatları genel cerrahi altında yapılır. Ameliyat süresi burun için yapılacak olan uygulamaların türüne ve sayısına göre 1 saat ile 4 saat arasında değişmektedir. Burun estetiği fiyatlarının belirlenmesi için hastanın doktor kontrolünden geçmesi gerekir. Bu nedenle piyasada ortalama bir fiyat bulunmaz. Fiyatlar doktor ve hasta tarafından belirlenen tasarım üzerinden hesaplanır. İdeal burun için yapılacak olan uygulamaların türü ve sayısı burun estetiği fiyatlarını belirleyen en önemli faktördür. Burun estetiği yapan hastane ve estetik merkezlerin de olan hizmet farklılıkları da burun estetiği fiyatlarını farklılaştırır.

Konuya ait etiketler

Görüşlerinizi bize yazın

Türkçe mIRC

kesintisiz ve kaliteli sohbet için programı indirin.