Vaz gecmek…

\”İçim acıyor, geçer elbet, geçer de, anlamsız bir yer de, unuttuğumu sandığım bir yer de , yeniden sızlar, ama varsın sızlasın, sızlamadı mı; kocaman sevilmiyor ki… \” 
Ne yapacağını bilememek ne kadar kötü bir durum. Beyaz bir ışık arıyorsun bazen, görüyorsun.. Siyahın yoğunlu eritiyor ışığı yine kör oluyorsun.. 
Nerdesin sen şimdi kim bilir? Neler yapıyorsun? Özlüyor musun beni? Biliyor musun ben geceleri hep seninle konuşuyorum uzun uzun.. Seni Seviyorum diye haykırıyorum. Dünya umurumda değil. Takmıyorum, düşünmüyorum hiçbir şeyi.. Sadece seni, sadece seni düşünüyorum ve ağlıyorum!!! Sırf senin yanında olamadığım için ağlıyorum..
Bırakıp gittiğin, tüm kapıları yüzüme kapadığın günden beri aylar geçti.. Aylar geçti ama içimdeki sevgin hiç bitmedi… Beni sevmediğini, önemsemediğini bilmeme rağmen büyüttüm sevgimi. Ama bu gece Vazgeçiyorum Senden.. Ben seninle olmak, seni yaşamak istiyordum.. Tek isteğim buydu.. Ama izin vermedin. Bilmiyorsun ki geç zamanlar vardır.. Ne yapsan affedilmeyecek, ne yapsan boş. 
Bazen ne kadar genç olursanız olun yorgun ve yaşlı bakıyorsunuz ve tek bir söz kalıyor geriye Vazgeçmek…!
Korkma, seni artık sevmiyorum….

Günesin rengine benzemez gecenin rengi. üsütür ayazı korkutur karanlıgı, bugün garip bir hüzün var üstümde ya ben fazlayım bu şehirde ya sen eksiksin…

Beni sevgisizliğinin derinliğindeki o karanlık dehlizlere iterken hiç sızlamadı için… Ama benim yüreğimin gittiğin günden beri sızısı dinmiyor… Aşkına sevdalı bir can, sevgine tutsak bir aşık vardı bu canda… O gün gözlerim seni görmek için bakarken gerçeğin buz gibi soğuk yüzüyle karşılaştı… Bir başkasının evinde… bir başkasının yatağında… bir başkasının tenine dokunan ten… O sendin… 
Korkma artık sevmiyorum seni… 
Sadece içim sızlıyor… yüreğim kanıyor ama sevmiyorum seni…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 × two =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: