Sana söyliyemedim….

ygafmin tarafından 4 Eylül 2012 tarihinde Yazgulu Yazılar kategorisine eklendi.

Yazıyı okuyan kişi sayısı 59 ve yorum yapan kişi sayısı Yorum Yapılmadı.

Hemen Başla

Yakimda oldun ama seni göremdim her gün aglardim……
Ama bilirdim bir süre sonra seni hic görmicemi yinede unutmak isterdin gidicemi!!!!
Biz seninle cok iyi anlasmisdik iste onun icin kafami karisdirirdin neden derdim,neden benimle ilgileniyor bu cocuk diye???….
Birgün söylim seni cok sevdimi dedim ama yapamadim cünki korktum benden nefret etmenden korktum.Sana kac kez ASKIM demek geldi ama yapamadim diyorum ya imkansiz bi askdi benim kisi….Artik gecmisdi sagili günler artik seni sokakta bile karsilasma imkani bile yoktu ben giderken en cok seni belki birdaha hic göremicem diye agladim….
Sonra bi süre görüsdük senin bana söyledin bi söz vardi gözden irak olan gönüldende irak olur diye ben seni hep düsündüm ama seni beni cabuk unutun 
Aradan yilar gecdi ben ne zaman oraya gelsem eskisi gibi olamiyorduk hep sordum kendime neden neden neden böyle olduk dedim icimden!!!!!
Nedenini bilemedim aglamak var icimde senin sevdikten sonra oldu bu yine soruyorum sana neden???
Artik evliyim senin kadar sevmedim bi kisiyle evlendim dügünümde sende vardim bana sen benden önce evlenirsin demisdin ya evet senden önce evlendim…….
Okulumu bittirdim,güzel bi isim var hayal ettim herseye sahibim ama yinede mutlu degilim cok acilar cektim ama en cokta seni baska birisinin yaninda görmek aci verdi bana o seni hakketmedi dedim icimden dedim ya hep icimde yasadim icimde yasadim herseyi sesizce kendim olmadim gibi yani
Simdi bi cocucum var hayatimda hep sana bensiyen birini aradim ama bulamadim beni cok seven biri cocugum babasi benim esim artik bende seviyorum onu sana simdi sana Asigim desem bana bi cvp versen bile cok gec dimi hersey icin cok gec!!!
Simdi bana keske söyleseydin diyorsun belkide ben biliyordum beni sevdini diyorsun beklide ama ne dersen de artik cok gec!
Kendine iyi bak sevgilim

Konuya ait etiketler

Görüşlerinizi bize yazın