Martıların kanatlarında sevdim seni


Ben seni anlatamadığım,yazamadığım her kelimede sevdim. Dudaklarıma tılsım bırakan öpüşmelerinde sevdim, bir mahkumun rüyalarında büyüyen yalnızlığında sevdim ben seni….

 

Ben seni böyle sevdim aslında.Böyle sevdim derken geçip gitti gençliğim. Her ağrısında hayatın yüreğime bir bıçak gibi saplanan sessizliğinden sevdim seni ben. Bayram çocuklarının tebessümleri ceplerinde saklı sevinçlerinden sevdim ben seni.Ben seni dört duvara yalnızlığı çakarcasına sevdim sevdiğim. 

Şehir havasında,deniz suyunda,yosun kokusunda sevdim seni ben.Martıların denizi kıskanan çığlıklarında sevdim seni. Aşk şarkılarının dillerden dile dövünen her nakaratında aşk kalarak yüreğine ve tertemiz düşlerle uyandığın sabahlarında oturup şiir yazarken sevdim seni. 

Açıklaması olmayan ayrılıkların başlangıçları vardı zamanımın kollarında, ben seni öyle sevdim sevdiğim. Ölenle ölünmez diyen feryatların yürek parçalayan cümlelerinde sevdim seni. Gökyüzümde, ve bulutlarımın sana özgürlüğünü bırakan sahipsizliğinde sevdim seni sevdiğim. 

Ben seni anlatamadığım,yazamadığım her kelimede sevdim. Dudaklarıma tılsım bırakan öpüşmelerinde sevdim, bir mahkumun rüyalarında büyüyen yalnızlığında sevdim ben seni. 

Bir ömür saçlarının rüzgarlara savruluşunda sevdim, gözlerin vardı gecelerimde , seni gecelerimden çok sevdim. Sevdiğim ben seni böyle sevdim.

 
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

12 − 10 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: