KENDİNİZE SÖZ VERİN

ygafmin tarafından 16 Haziran 2017 tarihinde Yazgulu Yazılar kategorisine eklendi.

Yazıyı okuyan kişi sayısı 67 ve yorum yapan kişi sayısı Yorum Yapılmadı.

Hemen Başla

O kadar güçlü olacaksınız ki kimse aklınızın huzurunu bozamayacak. Karşılaştığınız herkese sağlıktan, mutluluktan ve başarıdan bahsedeceksiniz. Tüm arkadaşlarınıza içlerinde birşeyler olduğunu hissettireceksiniz.

Herşeyin güneşli tarafına bakacaksınız ve iyimserliğinizin gerçeğe dönüşmesini sağlayacaksınız. Sadece en iyisini düşünecek, sadece en iyisi için çalışacaksınız ve sadece en iyisini bekleyeceksiniz.

Başkalarının başarısına karşı sanki kendi başarınızmış gibi hevesli olacaksınız. Geçmişin hatalarını unutacaksınız ve geleceğin daha büyük başarıları için çalışmaya devam edeceksiniz.

Yüzünüzde her zaman neşeli bir ifade olacak ve karşılaştığınız her canlıya bir gülümseme vereceksiniz. Kendi gelişiminize o kadar çok zaman ayıracaksınız ki başkalarını eleştirmeye vakit bulamayacaksınız.

Endişelenmek için fazla büyük, öfkelenmek için fazla asil, korkmak için fazla güçlü ve acının varlığına izin vermek için fazla mutlu olacaksınız. Kendiniz hakkında iyi düşüneceksiniz ve bu gerçeği dünyaya yüksek sesle değil müthiş eylemlerle ilan edeceksiniz.

İçinizdeki en iyi olana sadık kaldığınız sürece tüm dünyanın yanınızda olacağı inancıyla yaşayacaksınız.

Cristian D. Larso

Görüşlerinizi bize yazın