HADİ GEL BU İŞTEN VAZGEÇ… BAZI ŞEYLER GERÇEKTEN OLMAZ.

sozbitti Aynı üzüntüleri paylaşıp birbiri için ağlayan anlamsız bir çiftiz biz . Ne sonumuz yaklaşıyor ne de bir başlangıç yapabiliyoruz. Biz sadece ani yaşayıp onu sevip sonra hayatımıza devam ediyoruz. Duygular büyüyor hiç gelmeyecek günlere sonu ayrılık olsa da onun için bir şeyler yapmak onu mutlu etmek paha biçilmez bir şey bu rüya hiç bitmemeli .

Şimdi en zoru da bir gülü kucaklamak. Sımsıkı sarmak. En güzeli de bu. Ellerin kanasa da bir süre Güveninde iyileşmek. Çektiğim acılara değer sevgin. Bir gülün güvenini kazanmak için Tüm hüzünler , kederli bakışlarla dolu kalpler. Yarı aydınlık yollarda güle emanet tüm kederler.

Sus yüreğim uzun bir bekleyiş bu , ölümü çağrıştıran . Bırakırsan susmayı ölüm olur sarmaz yaramı hiçbir el. uzakta ölecek bu sevda çünkü ; ateş yakından ısıtır yüreği. Uzakta söner belki yüreğimin kor atesi . bahar yok benim için elimde olmaya bahara çiçek açtım. Bahar bitecek ve bitirecek beni başka mevsime bırakıp gidecek işte ve ben her zaman o baharı bekleyeceğim. Tek umudum var o da sevgim… Sen gel yine bırak beni güze , sonbahara. Ben senin için çicek açarım.

Söz bitti. Dönemem ki geriye. Kaç avuntu ya razı bu gönül bir ömürlük teselli ol kaybolmuş günlere , yaşanmayacak anlara ya kurtuluş ol ya da cehennemim. yollarda buldum seni . Yolun olayım . Kayboluşlarım seninle son bulsun . Beni elzem bir aşka sürüklediğin gölgeli sevgin tutsak etti karanlık gecelere. şimdi sana hasret geceler boyu sana özlemli bu sevda . bu kalp atışlarının ritmi değişti. sözler bitti. artık yaşanmayacak anılar olduğu gibi kalacak . hayaller , umutlar , beklentiler kırık cam misali teker teker ait olduğu yere bu kalbe saplanacak . yaşanmasa bile derinlerde anılacak. bitti sandığım da kırık umutlarım daha derine batacak ve bu kalp umudunu , acıtan durdukça daha derine batan kara sevdasına tutunacak.

Yalnız hayallerle beslenen bir arkadaşlık ne kadar kısa sürüyordu. Günlük meselelerin çözülmesinde bir hayalin ne faydası olabilirdi. Zavallı bir ruh insanı nereye götürebilirdi. İnsanın ihtiyaçlarını nasıl karşılayabilirdi. Her gün karşınıza çıkan canlı elle tutulur varlıklarla bir ruh nasıl başaçıkabilirdi. Bir ruhla yaşamak tek başına yaşamak gibi hayal gücü istiyen bir davranıştı. Uykusu gelen birinin uyanık kalmak için verdiği bir çabaydı. sonunda beden arzularına boyun eğiyordu.

Yersiz umudumla , avuçlarımda acılarla koşacağım beklenen sona. Biliyorum sonu hep hüsran ama düşerken sakın yakınma beklenen bir son. Düşsen bitecek düşler içinden . En son yere düşecek sözün bittiği yere. Uzanmak istedikçe kayıtsız kalacak uzanan eller. Yetişmeye değil umutsuzluğa uzanacak tereddütlü eller . Bir sen bileceksin anlamını bir sana özel olacak her şey sen varken anlamlı . Sen yokken anlam yüklenmemiş tek cümle olacak o da sensizliği anlatacak.

Öyle sevdim öyle yandım ki! ah etsem ne fayda. Kıyıldı içim sen sen diye… Haksız sevgimle yoğrulmuş bir ruh var karşında. Ben sana kıyamam be gülüm hayat seni yormuş zaten ağır gelmiş yükler. Bir de aşkım yormasın seni. Usul usul severim ben seni. Alıp götür beni bu diyardan. Rüyana koy beni süsle dilediğin gibi. Ben aşkını çok sevdim. Konuşsam ne fayda ki! ben seni sensiz de sevdim. Bensiz bir yolun olacak biliyorum ama ben dizeceğim yollarının taşlarını. Yoluna emek vereceğim. Başkalarının umutlarına çıksa da senin mutluluğun için senden geçeceğim. Üzme , sıkma , yorulma dert keder sarmasın seni. Ben seni sensiz de sevdim. Üzülmene gerek kalmasın. Usulca kurtul dertlerinden. Ruhun huzur bulsun. Umudun olsun güzel hayallerin. Ben seni sensiz de sevdim. Yolun açık , gönlün hoş olsun. Aşkım değilsin ama aşkım kalacaksın, ben seni sensiz de sevdim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eight + sixteen =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: