Sohbet Odaları

Tanem tarafından 28 Nisan 2023 tarihinde Sohbet Odaları kategorisine eklendi.

Yazıyı okuyan kişi sayısı 49 ve yorum yapan kişi sayısı Yorum Yapılmadı.

Hemen Başla

Sohbet Odaları

Merhabalar,

Sevgili Yazgulu sohbet platformunda bulunan kıymetli okurlarım bugün sizlere yazacağım makalemde Sohbet Odaları’nın ne amaçla kullanıldığından ve genel işleyiş prosedüründen bahsettim istiyorum.

 

Sohbet Odaları dendiği zaman sizlerin aklı ve gözünde tam olarak ne canlanıyor, dense çok uçu açık cevaplar verilebilir. Çünkü her insan ayrıdır, ayrı bir dünyadır ve girdiği toplumdan aldığı sinerji, verdiği enerji aynı değildir. İşte bu durumdan dolayı da düşünceler de farklılaşabilir. Biri sohbet dendiğinde dostluğu algılarken bir diğeri de chat geyik yaparak zaman geçirmek olarak görmesi mümkündür.

 

Dünyayı da hesaba katarak sohbet odaları üzerinden bir şeyler yapmak ya da yol almak istenir ise ; Konu ve olaylar artarak ilerler ve genişler neden derseniz? Teknoloji dünyayı baştan uça saran ve hızlı bir şekilde pervasızca baştan çıkan insanlık çağı bir sistemdir. Bu sitemi veya uygulamayı iyi yönde kullananda var, kötü yönde pis gereksiz ve uygunsuz işler içinde kullananda maalesef ki var.

Bu sosyal medya olsun ya da sanal sohbet siteleri hiç fark etmiyor, insanları karakteri ve vicdanları ile şekillenerek ilerleyerek yönetilen chat ortamları oluyor. Siz zamanınız oldukça belki kaç chat sitesini ziyaret edip sohbet, muhabbet etmek istersiniz?  Peki kaçında uzun süreli sohbetler kurarak kalırsınız? Bunları baz alarak konuşacak olursak eğer ki; belki üç belki de beş’i geçmez çünkü her site ve ortam güvenli değildir. Sizleri içsel anlamda huzur ve rahatlık sağlamaz insan da doğası gereği rahat hissetmediği güven duygusunu duymadığı ortamlarda yaşayamaz. Oralarda asla durmak istemez. Biz Yazgulu ailesi olarak tüm üyelerimize sohbet odalarında aradıkları o güveni ve rahatlığı, saygı içinde yönetim olarak vermekteyiz. Bu yüzden de tercih edilen chat sitelerinin en büyükleri olma yolunda emin adımlarla devam ediyoruz. Özellikle unutulmasın lütfen Saygı, Sevgi, seviye, hoşgörü ve güven var ise orada kalite mutlaka vardır.

 

Genel anlamda herkes sohbet etmeyi sever eğer sohbet eden ya da edilen hoş  güzel bir kız ise, yakışıklı centilmen bir erkek ise  sohbet de daha çok artış gösterilebilir. Çünkü beyler güzel hoş kızları tanıyıp onlar ile sohbet etmeyi tercih ederler. Sohbet, muhabbet sitemiz de seviyeli ve güvenilir hoş insanlar sizleri tanımak, sizlerle sohbet etmek istiyor. Sizler de ailemize katılmak ister misiniz?  Yapacağınız şey kendinize uygun bir rumuz seçerek sohbet sitemize giriş yapmak ve samimi seviyeli sohbetimize dahil olmaktır.

 

Yazılı chat ortamlarını seven, muhabbet etmekten hoşlanan ve büyük keyif alan ben gevezeyim hiç susmam, yeni arkadaşlar ve güzel kızlar tanımak isteyen herkes’i chat sitemizde mutlaka görmek isteriz. Yazılı sohbet sitemiz olan Www.Yazgulu.com sohbet odalarına tüm dostlarımızı bekleriz.

Görüşlerinizi bize yazın