Mirc Sohbet Odaları

Tanem tarafından 5 Mayıs 2023 tarihinde Sohbet Odaları kategorisine eklendi.

Yazıyı okuyan kişi sayısı 21 ve yorum yapan kişi sayısı Yorum Yapılmadı.

Hemen Başla

 

Mirc Sohbet Odaları

Merhabalar,

Sevgili yazgulu sohbet sitemizin kıymetli okurları bugün sizlere yazacağım makalemde mirc sohbet odalarından bahsederek nasıl ilerlediğini anlatmak istiyorum.

 

     Sanal dünyanın ilk başladığı döneme dönersek, teknolojinin ilerlediği insanların sosyal ortamlara aktığı,  yeni çevre edinip, farklı bir dünyanın kapısı açıldığı dönemler, bir çoğumuz eski olup bu kapıdan geçmiş bu değişimi yaşamış ve deneyim etmiştir.  Şüphesiz tartışılamaz ki, insanlar özellikle eskiler Java, vep, gibi sanal sohbet sitelerine girme yollarını denemiş ve kullanmıştır. Teknolojinin ilerlemesi dolayısıyla mirc, scpritler kullanmaya başlamış ve kullanıma sunulmuştur.

 

İnsanların bunları kullanmaya başlaması onlar için bir avantaj ve rahatlık haline geldiği için bunları da çeşitlerini çoğaltıp kullanıma sunmuşlardır. Günümüzde bir çok insan eğer mobil girmiyorsa, bir bilgisayardan bağlanıyorsa mutlaka mirc destekli girişler sağlıyordur. Bu sohbet ortamlarında ev odalarında eskiler yeni insanlarla tanışıyor, yeniler eskilerden ve deneyimlerinden tecrübe edilip güzel şeyler öneriyor, eski yeni dayanışmasıyla büyük bir aile olunuyor ve o samimi sohbetler ediliyor. Tabi bunların hepsini mimari, bir sunucunun var olmasında önayak olan kişilerdir.

 

 

   Sizlerde kullanmış olduğunuz mirclerden sitemize giriş sağlayarak sizlerde bu fırsatı yakalayabilirsiniz. Kendinize uygun tatlı dille kızlar ya da sempatik beylerle sohbete başlayıp, gerek bilgi paylaşımında bulup, gerekse sizler bir şey öğrenebilirsiniz.   Yazgulu ailesi olarak bir çok sohbet ortamlarında ve odalarına destek verirken mirc sohbet odalarına da büyük destek vermekteyiz.

 

 

     Sizlerde kendinizi yalnız, çevrenizi genişletip büyütmek, yeni şeyler öğrenmek istiyorsanız hiç çekinmeden aramıza katılabilirsiniz. Yönetimdeki arkadaşlarımız sizlere bu konuda gerekli yardımı ve bilgiyi sağlayıp size yol gösterecektir. Sizin sadece sitemize bağlanmanız ve aramıza katılmanız yeterlidir.

 

   Yazılı chat ortamlarını seven, tüm eski yeni dostlarımızı aramızda görmek bizleri mutlu eder. Lütfen unutmayın Sizlerde aramızda olabilirsiniz. Yüreği güzel tüm dostlarımızı Www.Yazgulu.Com sohbet platformumuza bekleriz.

Görüşlerinizi bize yazın

Türkçe mIRC

kesintisiz ve kaliteli sohbet için programı indirin.