Koyu Sohbet Odaları

Tanem tarafından 8 Mayıs 2023 tarihinde Sohbet Odaları kategorisine eklendi.

Yazıyı okuyan kişi sayısı 15 ve yorum yapan kişi sayısı Yorum Yapılmadı.

Hemen Başla

 

Koyu Sohbet Odaları

 

Merhabalar,

Sevgili yazgulu platformumuzun birbirinden kıymetli üyeleri, yazgulu web girişlerimizde sizin de gözünüze takılıyordur ki ; her gün siz okurlarımız için birer makale paylaşıyorum. Bugün sizler için paylaşacağım makalemde ise ; sizlere koyu sohbet odalarından bahsetmek istiyorum.

 

 

 

 

 

 

Şimdi koyu kelimesi sizi yanıltıp içinizi daraltmasın, koyu bir çay, koyu bir sohbet, size keyif veren bir manada koyulduktan ve bu koyuluğun var etmiş olduğu sıcak samimi sohbet ortamından, kalemin yettiği kadar size dem vuracağım.  İnsanların girmiş oldukları siteler ve ortamlarda gerçek samimiyet çok yansıtılamıyor. Ben bunun sebebini, bazı ortamları tenzih ederek şu şekilde ifade etmek isterim ; insanlar çıkarları doğrultusunda yapmacık davranışlar sergilediği için bu karşı tarafa geçmiyor, geçmeyen bir şeyde ya da yansıtmadığımız bir his de samimiyet ve dürüstlük bekleyemeyiz. İster istemez bir gerginlik, huzursuzluk ve akabinde mutsuzluk mutlaka gelir.  Çünkü insanlar güler bir yüze, tatlı bir söze her zaman muhtaçtır.

 

 

 

 

 

 

Bu ihtiyaç ve talepler kaliteli bir sohbet sayesinde karşılıklı güven duygusu pekişerek geliştirilir. Tabi burada sohbete ve diyaloğa dahil olan insan ya da insanlar, tarafından sergilenen tutum ve davranış da çok önemlidir. Yazgulu chat sohbet ortamları koyu sohbet odalarıyla da sizlerin güven içersinde hiçbir tedirginlik duymadan sohbet edebilmenizi sağlıyor.

 

 

 

 

Ayrıca koyu sohbet odalarında, sadece sıradan koyulaşan, size keyif veren sohbetler gerçekleşmiyor. Bu özelliklerin yanı sıra sizlere tatlı dilli, sempatik, sıcakkanlı, güzel kızlarla sohbet etme imkanı sağlıyor. Üstelik hiçbir ücret ödemeden sınırsızca seviyeli sohbetler gerçekleştirme imkanı, kaç site ya da ortam bunu yapar ki ; Birçoğu sadece insan olsun, Mekanım yükselsin, kendini bilmez insan olsun fark etmez, yeterki ben buradan para kazanayım, kısacası işi ticarete döküp, insan kullanan nitelikte insanlardır. Fakat bizim sitemizin tek amacı ve hedefi sadece dost kazanmak ve o dostlarla büyük bir aile olmaktır. Siz zaten ziyarete geldiğinizde bir zat yaşayarak farkı göreceksiniz. Ve aramızda kalmak isteyeceksiniz.

 

 

 

 

 

Yazılı chat ortamlarını seven, sohbet bir tutkudur diyen, saygı ve hoşgörü mutlaka olmalıdır. Kaliteye seviyeye önem veriyorum, bu doğrultuda güzel kızlarla tanışmak istiyorum diye düşünen, seviyeli tüm insanları aramızda görmek isteriz.  Www.Yazgulu.com sohbet sitemize bekleriz.

Görüşlerinizi bize yazın

Türkçe mIRC

kesintisiz ve kaliteli sohbet için programı indirin.