ICQ Görüntülü Konuşma Sohbet Siteleri

Tanem tarafından 17 Mayıs 2023 tarihinde Sohbet Odaları kategorisine eklendi.

Yazıyı okuyan kişi sayısı 21 ve yorum yapan kişi sayısı Yorum Yapılmadı.

Hemen Başla

 

ICQ Görüntülü Konuşma Sohbet Siteleri

 

Merhabalar,

 

Sevgili yazgulu ailesi bugün makalemde sizlere yukardaki başlıktan da görüp, anlayacağınız üzere ICQ görüntülü konuşma, görüntülü sohbet, siteleri diye de geçen, insanlar için 1995’ten beri bir uygulama olarak kullanılan sohbet programından bahsetmek istiyorum.

 

 

 

Bu uygulama İsrail’e bir grup tarafından,  dünyaya ve dünya genelinde sohbet sever tüm insanlara sunulmuş harika bir chat  sohbet odalarında konuşarak tanışma platformu olmaktadır. İnsanlar bu uygulamada birbirlerini görüp, sohbet ediyor, harika dostluklar kurarken, seviyeli sohbetleri eşliğinde, yeni ve güzel bir aşka da emin ve doğru adımlarla yol alabiliyorlar.     Zaten bizler bu Zaten bizler bu güzel uygulamanın adına bakınca birçok şeyi de anlıyoruz. Uygulamanın ismi nde ne diyor seni arıyorum ? Uygulamanın isminde ne diyor seni arıyorum yani güzel bir dost, seviyeli arkadaşlıklar, büyük bir aşk kişinin ne aradığına ve bu arayış içinde sosyal uygulamalara ve sitelere nasıl yaklaştığına bağlı bir sistem ile kurulup dizayn edilmiş  görüntülü konuşma programlarıdır.

 

 

 

Ayrıca bu ICQ görüntülü konuşma programları sanal dünyanın büyük kısmını kaplayan  chat sohbet ortamlarına yüksek miktarda destek sağlayıp,  zaman zaman bu sohbet odaları ile birlikte hareket bile edebiliyor. Düzenli olarak yabancılar ya da Türk toplumundan genç kullanıcıları olan bu platformun, güzel sempatik ve güler yüzlü kızlarla tanışma imkanı sağladığı da bir gerçektir. Çünkü kişiler anında mesajlaşıp, kendilerine uygun biriyle hemen sohbete başlayabiliyor.

 

 

 

Yazgulu chat sohbet odalarının da desteklediği görüntülü konuşma platformları, uzun yıllardır yaygın bir şekilde kullanılmaya devam edilirken, insanlara olumlu ya da olumsuz yönleri de yansıyor. Mesela bu görüntülü ortamlarda dikkat etmeniz ve seçmeniz gereken sitelerde, elbette vardır. Çünkü insan her ortamda sohbet edemez, önce güven ister, kalıcı dostlukları ister, seviye içersinde samimi sohbetler bekler,  bunlar olmadığı sürece insan rahat edemez sıkılır. Zaten kendini yalnız hissedenler, stres atmak isteyenler,  çoğunlukla yüklenmiyor mu bu ortamlara, işte bu yüzden destek verdiğimiz bu ortamları sizler için yönetim adına daha çok güzelleştirmek için bizler arka planda elimizden gelen, çalışmaları gerçekleştiriyoruz.  İşin bu kısmında sizlere düşen sadece kendinize uygun , sizi yansıtan güzel bir rumuz seçerek sohbet sitemize giriş yapıp, sohbetinize dahil olup, aramıza katılmanızıdır.

 

 

 

Yazılı sohbeti türlerini seven, güzel kızlar, yakışıklı beyler, gençler yaşlılar kendini yalnız hissedenler, sizlerde sohbet bir tutkudur diyorsanız. Lütfen sitemizi ziyaret edip, güzel kızlarla sohbete başlayın. Yazılı chat yapmak için  tüm dostlarımızı www.Yazgulu.Com sohbet sitemize bekleriz.

Görüşlerinizi bize yazın

Türkçe mIRC

kesintisiz ve kaliteli sohbet için programı indirin.