Eski Mynet Sohbet Odaları

Tanem tarafından 11 Mayıs 2023 tarihinde Sohbet Odaları kategorisine eklendi.

Yazıyı okuyan kişi sayısı 55 ve yorum yapan kişi sayısı Yorum Yapılmadı.

Hemen Başla

 

Eski Mynet Sohbet Odaları

 

 

Merhabalar,

Sevgili yazgulu chat, sohbet odalarının kıymetli üyeleri bugün sizlere yazacağım makalemde yukarıdaki başlıktan da anlayacağınız üzere Eski Mynet sohbet odalarından bahsetmek istiyorum.

 

 

 

Eski chatCiler Myneti ve eski zamanlarını çok iyi bilirler. Belki yeniler bilmiyor görmemiş olabilir sadece duymuş da olabilir.  Fakat biz eskiler bu ortamı sistemine ritüelini çok iyi bilmekteyiz. Ben de biraz bunlara değinmek istiyorum. Bu detaylara geçmeden önce şimdiki zaman mı ilgili ufak birkaç noktayı da hatırlatmak isterim. Şimdiki zamanda yeni nesil yeni çağı insanları ya da gençler değilim artık biz biraz daha sanalda eski ve yaşlı kesim olarak,  bir sunucuya geliyorlar, iki sohbet ediyorlar sonra yetki istiyorlar, faaliyet sıfır emek sıfır  özveri sabır hiç yok, atar deseniz istemediğiniz kadar çok, alınteri yok ama yetki isteye biliyorlar. Bu benim biraz tuhafıma giden bir durum yani eski olduğum için belki çok emek verdiğim için, ya da insanları gözlemliyorum. Tırnaklarıyla bir yere gelmek varken hazıra konma peşindeler belkide bu yüzden biraz hassasım bu konularda kendimce önemli olan bu konuya kısaca dindikten sonra da sohbet odasının haberlerine geçebiliriz.

 

 

 

Bazı ortamlar insanları çok çabuk sindire bilen, hatta sindirmekte kalmayıp öğretebilen chat ortamlarıdır. Lakin ben bildim bileli “Eski” haliyle bahsediyorum Mynet biraz daha farklıydı. Eski Mynet sohbet odaları yönetimi ile duruşuyla,  sistemi ile eskiler zaten her zaman daha kalıcı sağlam ve güzeldir diye düşünmekteyim. Şimdilerde ise bu sohbet sitesine ve ortamına Yaklaşan bir ortam daha bilmekteyim orası da Yazgulu muhabbet sohbet  sitemizdir. Sitemizde yönetiminden tutun, eski kullanıcı yeni kullanıcı tüm misafirler şahane bir şekilde ağırlanıp, samimiyet içersinde sıcak sohbetler, tabii ki bu sohbetleri oluştururken güzel güler yüzleri ve tatlı dilleri ile onlara eşlik ederek, kalıcı dostlukları kuruluyor.

 

 

 

Bulunduğumuz hayat bazen bir oyun gibi, makinik, o hızlı ve yorucu olabiliyor. İnsanlar da sohbet ederek deşarj olma yöntemini keşfetmişler ve uyguluyorlar.  Hem sohbet vasıtasıyla güzel kızlarla tanışıp harika dostluklar kuruyor, bazen aşk bile yaşıyorlar.  Bizler yönetim olarak sizlerin kaliteli güvenli ortamlarda eğlenerek ve öğrenerek sohbet etmenizi, yeni insanlar tanımanızı sonuna kadar destekleyip her türlü imkanı sizlere sunuyoruz.

 

 

 

Yazılı sohbet ortamlarını seven,  insanlarla tanışmak alışkanlıktan öte bana mutluluk katıyor diyen, centilmen beyler, sempatik kızlar her yaştan eski yeni tüm dostlar sizlerde sıkıldıysanız sohbet etmek istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Chatleşmeyi seviyorum diyen herkesi www.Yazgulu.Com sohbet platformumuza  bekleriz.

Görüşlerinizi bize yazın