Eski Chat Siteleri

Tanem tarafından 11 Mayıs 2023 tarihinde Sohbet Odaları kategorisine eklendi.

Yazıyı okuyan kişi sayısı 17 ve yorum yapan kişi sayısı Yorum Yapılmadı.

Hemen Başla

 

Eski Chat Siteleri

Merhabalar,

Sevgili yazgulu sohbet odalarımızın, kıymetli misafirleri bugün sizler için hazırladığım makalemde, sizlere eski chat sitelerinden, bu sitelerde nasıl bir düzen sistemi kuruluydu ve insanlar bu sitelerin nasıl yönetirdi onlardan bahsetmek istiyorum.

 

 

 

İnsanlık tarihinden bu yana, insanların hayatta her şeyden vazgeçtiğini şahit olmuşuzdur. Fakat sohbetten, arkadaşlıktan, dostluktan, yeni insanlar tanıyıp, bilgi edinmekten, kendini geliştirmekten asla vazgeçmediğini ya da vazgeçmeyeceğini hepimiz gerek yaşayarak, gerek ise sohbet sitelerinde gelmiş olduğumuz muhabbetler sonucu bilmekteyiz. Çünkü sanal dünyada ve alemde değişmeyen tek düzen ve kural, çevre edinip birileriyle tanışmak hoş sohbetler edilmesidir.

 

 

 

Eskiden telefonlar bilindik üzere tuşlu ve belli bir kapasitede sadece aramak ya da gelen aramalara cevap verip mesajlaşmak için kullanılırken, insanlar kocaman kasalı bilgisayar vasıtasıyla chat sitelerine giriş yapıp oralarda güzel dostluklar kuruyor, kılıcı arkadaşlıkları imza atıyordu.  Şimdi telefonlar akıllı insanlar gibi tabii bunun da sosyal sitelerde artış yüzdesini yükseltmek açısından rolü bilindiğinden de fazladır. Tahmin edilebilir ki ; insanlar kendilerini yalnız hissettikleri her anda, boğulup nefes alamadıklarını düşündükleri her anda, bir nefes alma molası gibi sohbet sitelerine akın ediyorlar.  Bu sitelerin başında eski chat siteleri de haliyle yer alıyor, hani deriz ya ne varsa eskilerde var. Bu cümle sanal dünyada gerçeği yansıtan ve şekil almış hali gibi bize sirayet etmektedir.

 

 

 

 

Ayrıca bu sitelerde kalıcı dostlukların yanı sıra, tadında ve dozunda sohbetler eşliğinde geleceğe dönük, sıcak samimi sohbetler sonucu büyük sevdalar da yaşanıyor. Tabii bunu herkes yaşayabilir ya da yaşayamaz diyemeyiz. Biraz şans biraz tevafuk ve biraz da kader böylesi hoş bir sohbeti bu noktaya getiren en büyük ve en güzel unsurdur . Yazgulu yönetime ailesi olarak bizlerde gerek misafirlerimiz gerek eski dostlarımız, gerek tüm ekip sizlere kaliteli hizmet sunabilmek adına dur durak bilmeden kaliteli çalışmalar yapıyor ve eski chat sitelerini cağını gönülden destekliyoruz.

 

 

 

Peki eski chat sitelerinde, kural ve sistemler ağırdı bilirsiniz. Bir yetki için yetki iyi geçin artı almak için çok uzun süreler hatta aylar kat etmeniz gerekirdi. Ne kadar çok emek o kadar çok karşılığını alırsınız. Yani sohbet edeceksiniz, güler yüzlü olacaksınız, seviyeli ve kaliteli konuşkan bir yönetici olacaksınız,  adaletli olup, haksızlık karşısında adil davranacaksınız.  Bunları yerinde ve dozunda yapabiliyorsanız, sap ve samanı ayırt edebiliyorsanız. İşte o zaman sitenizde yükselir, başarıyı da yakalamış olursunuz sanal dünyada  düşüncesi ile hareket edilip, bilinçli adımlar atılırdı. Bu yüzden de eski chat siteleri sıklıkla tercih edilip, büyük bir yükselişe geçmiştir. Bu sitelerde ayrıca birbirinden güzel kızlar, sizlerle sohbet etmeyi bekliyor. Sizlerle tanışıp dost olmak istiyor, seviye çerçevesinde sınırsızca sohbet etmek için, sizde güzel kızları bekletmeden sitemizi ziyaret edip aramıza katılabilirsiniz.

 

 

 

Yazılı chat ortamlarını seven, yeni insanlar tanımak, çevre edinmek isteyen, güzel kızlarla güvenli sohbet etmek isteyen, eski yeni saygıyı önemseyen tüm dostlarımızı www.Yazgulu.com sohbet sitemize bekleriz.

Görüşlerinizi bize yazın

Türkçe mIRC

kesintisiz ve kaliteli sohbet için programı indirin.