Şimdi Git

Tanem tarafından 13 Nisan 2023 tarihinde Şiirler kategorisine eklendi.

Yazıyı okuyan kişi sayısı 72 ve yorum yapan kişi sayısı Yorum Yapılmadı.

Hemen Başla

Şimdi Git

 

Şimdi git; bir albüm dolusu fotoğraf yükle. Gülüşünü göster fotoğraflarında. Görenler, yalandan gülüşüne bakarak mutlu sansın seni. Yer bildirimleri ekle bol bol. Cafelerde gez; ya da istiyorsan hiç çıkma oralardan. Sohbetten selam ver herkese, yada soru sorulacak o siteyi at profiline. Sonrada o sorulara cevap ver. Nasıl ayrıldığımızı anlat övünerek.

Şarkı paylaş, iç acıtıcı durumlar yaz. Bana laf sok hadi; tek suçlusu benmişim gibi davran. Sanki sen bu ilişki için, sen elinden gelen her şeyi yapmışsın da , ben senin değerini bilememişim gibi haklı çıkar kendini. Çık geç saatlerde dışarı; hatta istiyorsan eve bile gelme. Kal arkadaşlarında.

Elbiselerine dikkat etme; hatta istiyorsan daha da kısa giyin. Saçını boyat; alkol iç, geç uyu, işe geç kal. Parmaklarına her renk ojelerinden sür. Dudaklarındaki rujun çok önplana çıksın. Benim kızdığım, ve sana engel olduğum herşeyi inadına yap.Çünkü ben yokum artık.

Yokum; ve sende bunun bilinci ile;

Başka birisiyle konuş. Başka birisine kaptır gönlünü. Sev onuda. Buluşun hatta. Sonrada mutlu olun. Profil’de ilişki durumu yapın. Birde ortak fotoğraf çekilin, şöyle albümü bol fotoğraflardan olanlardan. Yorum atsınlar ilişki durumunuza. Fotoğraflarınıza çok yakışıyorsunuz desinler.

Sen, bunların aynısını daha önce bizde görmemiş gibi davran. Teşekkür et; çok mutlu olacağından bahset. Ve çok mutlu ol. (bizi, sakın merak etme)

Neyse mutlu bir sonla bitmiyor her şey. Bu yazı da öyle bitmez sanırım.
Çünkü, içinde sen varsın.
İzlerken seni sevdiğimi ilk söylediğim film başlayacak birazdan.
Ve ben daha sigara içerek seni unutmaya çalışacağım..

.★ Tanem ★.

Görüşlerinizi bize yazın