Sitem

ygafmin tarafından 25 Ağustos 2012 tarihinde Sevgiliye Mektup kategorisine eklendi.

Yazıyı okuyan kişi sayısı 39 ve yorum yapan kişi sayısı Yorum Yapılmadı.

Hemen Başla

Bırakıp gitmek istiyorum her şeyi, herkesi. Yüreğim yanıyor, içim acıyor. Canım çok yanıyor Tanrım&  Elimde bir oyuncak, çocukluğuma geri dönmek istiyorum. Sorumsuz, sorunsuz, mutlu  Okadar uzak ki umut ettiğim şeyler bana. Okadar zor ki bu yüreğin tamiri.

Bir tanem, bebeğim, gözlerini, bana sarılmanı özledim. O kadar özledim ki seni, isyan edesim geliyor. Sen şimdi kaçıncı uykunda, sarılıyorsun yanındaki bedene. Mutlu musun? Ben aklına geliyor muyum?

Düşünüyor musun beraber geçirdiğimiz saatleri? Ona da bana baktığın gibi sevgi dolu bakıyor musun? Ona da bana sarıldığın gibi sıkı sıkı sarılıyor musun? Ona bakarken de gözlerin parlıyor mu?

Ben yalnız ben çaresiz, senin bana gelmeni bekliyorum. Karşılık beklemeden, sadece beni sarmanı beklerken, seni sevmeye, seni içimde büyütmeye devam ediyorum  Sen biriciğim, sevdiğim, meleğim  O kadar işledin ki içime, o kadar tanıdıksın ki, bırakamıyorum unutamıyorum seni!!! Ne yapacağımı, ne yapmam gerektiğini bilmiyorum.

Sadece bana gelmeni, bana sarılmanı bekliyorum, küçük bir çocuğun sevgi beklediği gibi  Geldiğinde, yüzümü gömeceğim göğsüne, doyasıya sarılacağım sana  Yine alacağım o sevgi dolu yüzünü ellerimin arasına.

Bana sarıldığında nefes bile almayacağım, ürkütmemek için seni. Sen yeter ki gel, yeter ki sevgini esirgeme benden. Yine git sonunda ,istersen. Sesimi çıkartmayacağım.

Konuya ait etiketler

Görüşlerinizi bize yazın