Sen Bana Lazımsın

Önümde duran boş beyaz bir kağıtla ne yapsam diye düşünüyorum  Kağıttan bir gemi yapıp denizleri mi fethetsem?  Yada Masanın bir bacağı kısa, onun altına mı koysam?  Yoksa sık sık seninle ilgili unuttuğum şeyleri yazıp duvaramı assam?  Yok en iyisi oturup sana bir mektup yazıyım.

Sana olan sevgimi yazıyorum;  Seni nasıl sevdiğimi anlaman için.  Hayallerimi yazıyorum;  Senli yarınlarımız için.  Sonra sana bakışımı yazıyorum;  Sonsuzluğu görmen için.  Ve birde yıldızları yazıyorum;  Oradan bana baktığında görmen için.

Yanına gelmek istiyorum.  Ellerini tutmak, gözlerine bakmak,  Tenini tenime deydirmek,  Saçlarını okşamak,  Yüreğini hissetmek,  Nefesini içime çekmek istiyorum.  Ve sana şunu söylemek;  Hem de haykırırcasına “seni seviyorum” demek istiyorum.

Eğer senin de önünde boş beyaz bir kağıt varsa  Otur sende bana bir mektup yaz.  Unutma burada senin gibi hisseden,  Senin gibi seven biri var.

İşte mektubumun sonuna geldim  Sana göz yaşlarımla ıslanmış bir mektup yolluyorum  Çünkü sen benim binlerce göz yaşımdan oluşandın  Sakın sen ağlama, üzülme  Çünkü bana sen lazımsın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

8 + sixteen =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: