BİRTANESİNDEN CANINA

ygafmin tarafından 3 Eylül 2012 tarihinde Sevgiliye Mektup kategorisine eklendi.

Yazıyı okuyan kişi sayısı 48 ve yorum yapan kişi sayısı Yorum Yapılmadı.

Hemen Başla

KELIMELER YETMEZDİ SANA OLAN SEVGİMİ AŞKIMI İFADE ETMEYE. ONLAR BİLE EZİLİRLERİD BÖYLESİ BÜYÜK BİR AŞKA ŞAHİT OLDUKLARI İÇİN. SENİN İÇİN NELERE, KİMLERE NE ACILARA KATLANMADIMKİ BEN. SABAH EZANLARI ŞAHİDİM OLSUN UYKUSUZ GECELERİME , NEDEN ALLAH’IM DİYE YALVARIŞLARIMA KİMSELER DUYMASIN DİYE YASTIK ALTLARINDA DÖKTÜĞÜM GÖZYAŞLARIMA.

          BAĞIRARAK HIÇKIRARAK AĞLAMAK İSTEDİM AMA YAPAMADIM. KİMSELERİN HALA BİTMEK TÜKENMEK BİLMEYEN SENİN TABİRİNLE LANET OLASI SEVGİM İÇİN SENİN İÇİN AĞLADIĞIMI DUYSUN İSTEMEDİM.

           ŞU AN BİLE ÇEKTİĞİM ACIYA KIRILAN GURURUMA RAĞMEN SENDEN NEFRET EDEMEDİĞİM İÇİN KENDİME KIZIYOR BAZENDE ALLAH’IM BU TUTKU ÖTESİ ŞEYİ AL BENDEN DİYE YALVARIYORUM

           DENİZLER KADAR COŞKUNDUN SEN , SULAR KADAR SERİN , YILDIZLAR KADAR UZAKTIN. SEVDİĞİM  ÖZLEDİĞİM  AĞLADIĞIMDIN. AĞLADIKÇA YOK OLDUĞUM SEN KELİMELERE SIĞDIRAMADIĞIM ÜZERLER DİYE SAKINDIĞIM SEVERLER DİYE KISKANDIĞIM SEN SEN. SEN BENİM YAŞAMAK İSTEYİPTE YAŞAYAMADIĞIM BÜYÜK AŞKIMDIN.

           HERŞEY ÇOK GÜZEL OLABİLİRDİ. AMA SEN İSTEMEDİN. BU YÜREK SEVGİSİNİN KARŞILIĞINI ALAMADIĞI İÇİN YORGUN DÜŞTÜ. BENİM İÇİN EN ZOR OLAN SANA DEĞİL , SENİN İÇİN İKİMİZ İÇİN KURDUĞUM HAYALLERİME VE UMUTLARIMA ELVEDA DEMEKTİ. SENDE BİLİRSİN UMUTLARIN BİTTİĞİ YERDE HİÇBİRŞEYİN ANLAMI KALMAZ VE HERŞEY SON BULUR. O KADAR YIKILAN UMUDUN İÇİNDE BİRTANESİ BANA KALDIĞI İÇİN BUGÜN AYAKTAYIM.

           KİMSE SENİ BENİM KADAR SEVMEYECEK. VE İŞTE O ZAMAN BENİ ANACAKSIN. HERŞEYE RAĞMEN SEVMEK ÇOK GÜZELDİ. SEVGİMLE SONSUZA DEK GURUR DUYACAĞIM. BANA YAŞATTIĞIN GÜZEL VE KÖTÜ GÜNLERİ VE SENİ HİÇBİRZAMAN UNUTMAYACAĞIM.

SENİ HERZAMAN SEVECEK VE ASLA UNUTMAYACAK OLAN BİRTANESİNDE CANINA SONSUZ SEVGİLERLE….

Konuya ait etiketler

Görüşlerinizi bize yazın