AŞK ZOR SEVGİLİM

ygafmin tarafından 3 Eylül 2012 tarihinde Sevgiliye Mektup kategorisine eklendi.

Yazıyı okuyan kişi sayısı 46 ve yorum yapan kişi sayısı Yorum Yapılmadı.

Hemen Başla

Karadenizin hırçın fırtınası , deli rüzgarı gibi geldin geçtin hayatımdan, yaktın yıktın geçtin kısacık zamanımdaydın.. Ne zormuş gerçekten aşık olmak ya da sevmek, bir anda oldu ve bitti belki de herşey, evet kaderimde kısa da olsa olman gerekiyormuş, seni yaşamam gerekiyormuş, pişman değilim belki hayartıma girmene izin vermeme ama, ama  çok üzgünüm, bir anda hayatıma bazen girmesemiydin demiyor değilim bazen, kalbimin çok fazla acı duyduğu zamanlarda, hançer gibi bir sızı kalbime saplandığı vakitlerde….

Ben ilkleri seninle yaşadım, bir çok ilki belki de bu kısa dönemde, hayatımda olmadığıum kadar kalbim açık, dilim açıktı, Hiç bu kadar birini mutlu etmek istemedim ömrümdebirini, canımı bile yoksayarcasına……….Kimseyi böyle merak etmedim ömrümde, nasıldir diye, nerdedir, iyimidir, canı sıkkın mı, morali nasıl, yüzü asık mı, beni düşünce güler mi gözleri, tebessüm eder mi dudakları hiç…

Zorlamayla yürümüyor gemi, o kadar ağır ki itedikçe güç kaybettiğimi hissediyorum güçten kuvetten düşüyorum sanki ilk defa, kaptan bırakmış sanki dümeni, izin vermiyor, açılalım alabildiğince açık denizlere ufuklara…. Ben tek başıma yetemiyorum, olmuyor , zor gerçekten zor….

Elini taşın altına koymak tek başına kaldırmak, mümkün mü ki başarmak, zaman evet zaman belki ama zamanda çabuk tükeniyor gerçekten, ömürden , herşeyden alıp götürüyor, geriye kalan ise bazen bir yığıntı, bazende korkulu gözler ile dünyaya bakaln bir çift göz.,Olmaz belki diyorm  belki de başka bir zaman ile başka yerlerde zoru başarıp yeniden dimdik durabilmek işte o zaman bunu gerçekten başaracak yürek ve cesaret gerek…..

Hayatımızdan o kadar insan gelip geçiyor hep derim, kurbağaları öpe öpe en sonunda prensi bulacacağız J evet ben senin gerçekten prensim olmanı o kadar çok istiyorum ki bunu sana anlatmaya ne cümlelerim ne de ne dilim ne de zaman denilen olay yeter…. Evet zamanla her acı unutulur belki küçük bir acısı kalır, güzel anlar var ya onlar ile bu acıda belki yokolur bilinmez….

Hayat insanı bazen altüst eder evet direnmek çok zor, neler gelir başımıza neler geçer, en sevdiğimizi de kaybedeirz herşey mümkün hayatta… Bunlar hayatın zor yanını gösterdiği zamanlar, işte bunlar, bunlar hayata daha da sımsıkı bağlamalı belki de bizi, daha değerli olmalı, bırakmamalı hayatı, inadına hayatı yaşamalı herşeyiyle, sımsıkı sarılmalı aslında, ne kadar zamanımız varki on yıl yirmi yıl belki de bir gün kimbilebilir… hayatımızda ki güzellikleri ufacık şeyler uğruna feda etmek, hangi  gözler, hangi yürek , hangi dil izin vermeli buna, ne kadar yazık değilmidir ki heba etmek bir hiç uğruna…..

Dilerim ki hayat hep güzel gözler ile baksın sana, ellerin ile kapatmayasın ola ki bakan gözleri, o zaman hiç bir şey çare olamaz yarana, yaralarına. Dilerim mutluluk penceren hep açık kalsın, açık kalsın ve güneş doğsun hep üzerine, kapatma pencerelerini sakin ola ki çekme perdelerini üzerine sakın ki güneş küsmesin her seferinde, küsmesin ki  güneş de doğmak için yer bulsun yüreğinde…

Sevgiyle Kal

Seni yüreğimle seviyorum 

Konuya ait etiketler

Görüşlerinizi bize yazın