Ayrılık Sözleri 14

♥ Gözlerim seni rahatsız ediyorsa kapatırım birdaha açmam,sözlerim seni rahatsız ediyorsa susarım birdaha konuşmam , varlığım seni rahatsız ediyorsa ölürüm bir daha karşına çıkmam, sevgim seni rahatsız ediyorsa üzgünüm çünkü ona engel olamam.

♥ Ben senin yaşadığın gizli bir macerayım, Anlatılmaz bir roman, kapanmaz bir yarayım, Sığındığın limanlar unutturamaz beni, Ben senin yüreğinde en büyük FIRTINAYIM !

♥ Bu yaşamdaki herşey yalan ve sen benim için bulutlar arkasındaki dokunulmamış bembeyaz bir sevgi yumağısın,ve şunuda biliyorumki tüm sevgime rağmen bu yaşamda sevgisine layık olmadığım tek insan sensin.Senki en güzel sevgilere ve en muhteşem duygulara layıksın.

♥ Seni çok seviyorum dönmeyeceğini bilsemde bekliyorum beni bıraktın ona gittin olsun yinede kızamıyorum nolur dön bana bekliyorum seni hala çok seviyorum allahın belası dön artık..

♥ Ömrümün bana kazandırdığı en güzel şey senin sevgindi..Aynı zamanda kaybettirdiğide senin sevgin oldu. Seninle hiçbir zaman birlikte olmadığım halde yokluğuna bir türlü alışamadım.

♥ Hani geceden sonra doğarya güneş aklıma ilk sen gelirsin sonra bir çiğ tanesi olup yüreğime düşersin gün geçer hersey biter ama sen bende hiç “bitmeyensin”

♥ Dilerim tanrıdan yüzün hiç gülmesin Yıllarca benim gibi sevip sende acı çekesin sevgimi bilmedin suç bende mi! seven çeker acıyı sevmeyen ne bilsin.. Bana aşktan bahsetme sevmek kim sen kimsin.

♥ Dün Gece Yine Aklımdaydın Saatlerce, Önce Ölümü Sonra Sensizliği Düşündüm. Hiç Farkı Yoktu Bibirinden, Çünkü Ölüm Sensizlikse, Sensizlik Zaten Ölümdü…

♥ Güneşin her doğuşunda ben biraz daha batıyorum.Bu hayatı anlamsız,sensiz yaşıyorum.Her gün sanki ölümü bekliyorum.Çünkü ben sensiz yapamıyorum..

♥ Gözlerim yollarda bekletme ne olur,bu aşka bir hüzün ekletme ne olur,bana sensizliği öğretme ne olur,yokluğun cehennem,cennetim sensin…

♥ Korkum sevmek değil Korkum sevipte ayrılmak. Korkum ölüm değil korkum senin tarafından unutulmak. Korkum kurşun yemek değil korkum kalleşce vurulmak…

♥ Özleminle yok oldum,karardı gecelerim sönmuş yıldızlar gibi tükendi ümitlerim. Bu ne kahreden yangın, bu ne zamansız gidiş, çıldırmak üzereyim yetiş sevgilim yetiş ,bu ne yalancı sevda bune anlamsız bitiş ,can vermek üzereyim yetiş sevgilim yetiş..

♥ Bir Gün Bu Köşede Sessiz Sedasız Hıçkıra Hıçkıra Ağlayacağım , Şu Lanet kaderime Sitemler Edip , Tanrıya Son Kez Yalvaracağım , Güzel Gözlerin Gelecek Aklıma , Solup Gideceğim En Güzel Çağımda , Sensizlik Beni Çağırdığında , Boş Sokaklara Haykırdığında , Artık Burada Olmayacağım

♥ Ne ağlayabildiğim,ne gülebildiğim! Yaşanmış ne varsa sende, yaşanmamışlığı var bende.Şimdi sen söyleyemediklerinde, keşkelerin keşkesinde ve pişmanlıklar denizindesin…

♥ Güneşin başka iklimleri aydınlatmaya, başka gönülleri ısıtmaya gittiği şu saatlerde, kâğıdı, kalemi elime alıp, seninle dertleşmek, yalnızca sana yazmak ve yalnızca seni özlemek geçiyor içimden. Sana yazmak. “Sana Seni Yazmak”.

♥ Artık günlerim günlerden uzun gecelerim gecelerden yanlız seni sevdiğimden bu yana her acıyı tattım her çileyi gördüm hayatın her cilvesine alıştım yanlız senin yokluğuna alışamadım şimdi anlıyorum acıdan hasretten gözyaşından başka hiç birşey vermemişsin bana yıkılan hayallerime yok olan geçmişime kaybolan geleceğime Ağladım Ağladım Çocuklar Gibi Ağladım..

♥ Sevgi denildiğinde toz pembe bır hayat olduğunu. Ayrılık denildiğinde ise anlatamam sende yaşa anlarsın diyorlar… Neden kelimelerle anlatamıyorlar..

♥ Ne unutacak kadar nefret ettin ne hatırlayacak kadar sevdin sana bensizliği bırakıp seni içimden terk ediyorum bitanem.

♥ Biz ayrıldık ama şunu unutma yaşadığın şehirde beni sana hatırlatacak çok şey var.Baktığın heryer,gördüğün her nokta ve ayak bastığın her toprakta benden birşeyler var.İşte unutamamamın sebebi de bu.Çünkü bu şehrin her noktasında bizim anılarımız yaşıyor.

♥ Gittin… Şimdi bir mevsim değil, bir hayat girdi aramıza. Ne sen dönebilirsin artık geriye, ne de ben kapıyı açabilirim sana.

♥ En sevdiğim seni özlemekti,en sevdiğim kendimi özletmekti,en sevdiğim ellerim arasındaki parmaklarını sımsıkı tutmak,bir yaprak dökümü gibi hafif ürkek üşüyerek seninle orada yürümek.

♥ Bir gün yağmura yakalanırsan benden kaçtığın gibi yağmurdan da kaç.Çünkü bulutların arkasında kaybolan aşkı için ağlayan benim.

♥ Sevginin en güzelini Tutkunun en kuvvetlisini Ve bağlılığın en asilini tattım. Bütün duyguların EN lerini tattırdın ya bana Ayrılığında EN acısını yaşattın..

♥ Çok şeymi istedim senden hiç farkında olmadan bir çiçeğin bile kıymeti var sararıpta solmadan bıktım artık bıktım hep sana hep bana hep bu umutsuz aşka ağlamaktan tek korkum Allah tan birde sensiz kalmaktan…

♥ Sana beni sevmi dedim benim için ölmü dedim. Dizlerine kapanıpta gel kalbime girmi dedim. Sen istedin,sen istedin ayrılmayı sen istedin.Beni aşka köle edip gençligimden ne istedin…

♥ Dağlara duman duman, hasret çöker, dağlara gözyaslarım yağmur olur, yollara gönlümde bin yel eser, uzar gider daha sonlara… Ağlama, ağlama sen gözbebeğim, ağlama yalnız seni seveceğim, unutma ölsem bile döneceğim, inan gülüm sen ağlama…

♥ Ses etmesemde öfkem saklı sana bakışlarımda bir tokat atıp gitmek vardı ama alacağın olsun o da değmezdi sana.

♥ Hani bir şarkı duyarsın, hani için geçer biraz, Karamsarlaşırsın, hüzünlenirsin biran, Ağlamak gelir içinden ağlayamazsın birtürlü, Benimkisi böyle bir sevgi, amaçsız, çaresiz, sonsuz…

♥ Hoşçakal birtanem herşey için sağol. Seninle öğrendiğim ve seninle tattığım tüm güzellikler için. Ağlamayı sevmeyi özlemeyi hayatı senle buldum. herşeyi senle buldum ama seni anlamımı kaybettim.

♥ Sanmaki vefasız unuttum seni şu seven kalbimi terkeden sen pişmanlık duyup ararsan eğer yüreğin sızlayıp yanarsa eğer nerdesin diye sorarsan eğer.. Hasretin Çölünde Sürgündeyim Ben !

♥ Denizin dibinden bir avuç sevgi çıkarırken vurgun yedi dalgıç ciğer bitsede yürek atmakta çünkü sevgi dipte hala ışıldamakta..

♥ Gökte rahmet olsan umrum değilsin seninde yağmurunda ıslanmıyor bedenim kızgınlığım sana değil kendime senin mevsiminde açmıyor açamıyor çiçeklerim..

♥ Eğer bir gün beni unutursan öyle biriyle unutki sana savurduğum KURŞUNLARIN önüne geçecek kadar cesur olsun..

♥ Aramıza yollar, yabancı kollar,zor yıllar girdi,Ümitlerimi,saf sevinçlerimi derken seni kaybettim Bir iki sözle bi kaç şarkıyı, adaletsiz yargıyı Birde bu talihsiz yazgıyı kalbime kaydettim.

♥ Ayrılığın resmini çizdim sarı odalara, yüreğimi soğuttum zemheri ayazında. Sonra uzun uzun rüzgarın gülüşünü seyrettim çaresizce. Ve gecenin en koyulaştığı yerde ölümü kucakladım masmavi yüreğimle…

♥ Dilde söylenecek şarkımı kaldı mecnundan keremden farkım kalmadı artık ecelden de korkum kalmadı beni paramparça kırda öyle git.. Mutluluk hakkımdır diyemem artık nasibim ağlamak gülemem artık Senden başkasını sevemem artık kalbime kilit vurda öyle git..

♥ Bir akşam yanımızda kimse olmaz ya da olanlar olması gerekenler değildir. Yıldızların bizim için parladığını göremeyen gözlerimiz, gün gelir hayatımızdan kayan yıldızların gömüldüğü maziye kilitlenir…

♥ Ne geri dönecek yolun olacak nede tutunacak dalın kalacak.. korkarım pişmanlık sonun olacak yanlız kalacaksın günün birinde pişman olacaksin günün birinde..

♥ En değerli şey sen oldun Ve birden en değersiz.. İkisinide sen istedin Geldin ve gittin Sadece izlemekle yetindim.

♥ Birgün bensiz bir yerde ağlarsan her düşen göz yaşında beni hatırla hafifçe yağan bir yağmurda saçlarını okşayan her damlada beni hatırla hiç aşık oldunmu diye soran olursa olmadım derken beni hatırla seni sevdiğimi daima hatırla..

♥ Sevdimde ne geçti elime her türlü çile verdin seven kalbime.. düşündüm taşındım kendi kendime yeni bir sevda arayacağım bundan sonra seni unutacağım…

♥ Sensiz geçen hergün, Cehennemi yaşarım. Sevginle büyüyen, Hayatı ararım. Dolaşırım sokaklarda, Hep seni ararım. İsmini sorduğum insanlarda, Yine seni ararım. Bir gülücük vardı ya İşte onu ararım. Bulamadığımda ise taklidini yaparım. Ama olmuyor, yinede seni ararım. Bir gün seni, Aradığım yerde bulursam, İlk önce sende, Kendimi ararım.

♥ Kurumuş yaprağıyım dalındaki ağacın, Ayrılık rüzgarları esiyor sonbaharın Taşında toprağında, ardında yalnızlığın, Savuruyor her yanı öfkesi karanlığın… Gidişinden bu yana gözyaşlarım dinmedi, Kalbimdeki şu sızı yüzümü güldürmedi, Unutturmadı seni bıraktığın bu sevgi, Terkettiğin duygular unutturmadı seni !

♥ Bir birimize söz vermiştik, Bütün ömür boyu ayrılmayacaktık, Yeminler etmiştik, Asla ayrılmayacaktık, Ama ne oldu Bir kış günü, yıldızların bakışlarında, Ayrılığımızı söyledik..

♥ Bir daha görüşmemekti senin seçimin Seni severken kaybetmek niçin Anlamsız bir öfkeyle doldu için seni kırdım biliyorum bir hiç için Ayrılık nedenini hissediyorum Artık dönüşü yok biliyorum Her gün seni düşünüyorum Ama artık sensiz yaşıyorum Neyse canım sen son değildin Ama bil ki son olabilirdin Böyle olmasını da sen istedin Beni zaten hiç sevmedin.

♥ En mutlu gününde yanında yoksa onunlayken bile onsuzluğu yaşıyorsan bilki terkedilmişsindir yanlızlığı yaşıyorsun ama bilmeden.

♥ Seziyorum ki kaçacaksın yalvaramam koşamam ama sesini bırak bende Biliyorum ki kopacaksın tutamam saçlarından ama kokunu bırak bende Anlıyorumki ayrılacaksın Cok yıkkınım yıkılamam ama rengini bırak bende Duyumsuyorum ki yiteceksin en büyük acım olacak içimde ama ısını bırak bende Ayrımsıyorum ki unutacaksın acı kurşun bir okyanus ama tadını bırak bende Nasıl olsa gideceksin Hakkım yok durdurmaya ama kendini bırak bende.

♥ Kalbim seni unutacak kadar adiyse duygularım onu parçalayacak kadar asildir.

♥ Bu duvarlar duysa hıçkırığımı belki beni anlardı kalbimde bir umut gönlümde bir alev beni unutana söyleyin beni unutanı ben unutmadım elbet dönecek ya dönecek yada bu kalp onsuz ölüp gidecek.

♥ Sen gitsen bile kalbim seninle sevdiğim ,sen beni bırakıp gitsende unutma seni seven bir kalbim var. Kalbimi kırıp gittin düşlerimi yakıp gittin sevdiğim benide acımadan terk edip gittin. Doymadım sana yârim daha dün gibiydi yaşadığımız, sanki cok mutlumu oldun bırakıp, bir insanın sevgiye nasıl ihtiyaci varsa benimde sana öyle ihtiyacım var “sevdiğim”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

18 + seventeen =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: