UZAKSIN BANA

ygafmin tarafından 4 Eylül 2012 tarihinde Yazgulu Yazılar kategorisine eklendi.

Yazıyı okuyan kişi sayısı 47 ve yorum yapan kişi sayısı Yorum Yapılmadı.

Hemen Başla

Gam çalar savurur koparıp aşktan
Kalmadı farkım hiç kuru yapraktan
Ne sefa ne vefa istemem versin 
Her nefes dilerim seni ben Haktan
Senden kaçmam gerek 
Seni aşmam gerek 
Nerde bende seni silecek yürek…
 

Yüreğimin gözleri kördü uzun zamandır..Seninle tekrar açıldı gönül gözüm.Böyle deli sevda yaşamadım çoktan beri…Alışık değilim aşka ama o yolunu çiziyor,beni sana getiriyor,öylece…Daha toparlayamadan kalbimin dağınık anılarını,birde baktım ki gözlerim gözlerinde..
Ama beni sana getirdiği gibi seni bana getirmiyor aşk..Seni başka güzel yerlere,başka gözlere sürüklüyor..Öyle mutlusun ki gittiğin o yerlerde, beni fark etmiyorsun yanı başında..\”BURDAYIM\” desem de sağır kalbin duymuyor sesimi..dokunuyorum felç olmuş bedenine hissetmiyorsun..
\”UZAKSIN\” başka açıklaması yok bunun..iki adım ötedeyken bile gelip konuşamıyorum seninle..
\”UZAKSIN\” başka adı yok bunun.. Elin elime değerken arkadaş edasıyla sarılamıyorum sana..
\”UZAKSIN\” başka uzağı yok bunun..Yanımdayken özlüyorum seni..
Çünkü uzaksın sevgili..
Seni bana yakın eden birşey var sadece içimde oda;AŞK.. Seni hissediyorum,hayallerimde güzel, aşkda güzel sen olunca..Ama yoksun işte yetmiyor benim aşkım sadece benim seni kendime yakın hissetmem yetmiyor..Sende hissetmelisin benim gibi. İşte o zaman aşk…
Ah sağır kalbin bir duysa sesimi BAK BURADAYIM…
Böyle olmayacak biliyorum,sevda böyle yarım kalmayacak..Sesimi duymazsan, hissetmessen eğer ellerimi ellerinde daha uzun süre bitecek..yazık can verecek baharın yeşili..
Yeni bir hüzün çiçeği açacak,yine bir hüzün çiçeği..Alıştığım yalnızlık gelecek,gece yine beni kollarına alacak..Bitecek sevgili,bir çiçek solacak eğer duymazsan haykırışlarımı..
Ama eğer duyarsan beni,bak işte o zaman..o zaman aşkın güler yüzü yerleşecek adınla kalbimin gizli köşesine..Aydınlığın ışıltısı gözbebeklerimde sana geleceğim..Yüzümün hüznü senin gülüşünle gececek,işte o zamanda bitecek..Ama koskoca bir yalnızlık bitecek..Tüm güzel duygular bir bir dirilecek..
Can vereceksin sevgili,bana hayat vereceksin..baharlar hep bahar olacak..Umudun,sevincin tatlı seyrini göreceksin yüreğimde..
Ve ben sana tüm ömrümü,hayatımda güzel olan herşeyi vereceğim..sana kendimi,içimde senin için büyüttüğüm aşkı vereceğim..seni tüm kalbimle seveceğim..Avuçlarına o en güzel olan sevgiyi bırakacağım..Dilediğin gibi yaşa benimle bu özel anı..
Sana geleceğim yeterki sende gel bana…
Sana geleceğim yeterki sende gel bana…

Konuya ait etiketler

Görüşlerinizi bize yazın