AĞLADIĞIN YERDE OLACAĞIM BEN

Ağladığın yerde olacağım ben. Başını göğsüme yaslaman için. �Ağlama � demeyeceğim sana, susturmay acağım. Akacak gözyaşların içindeki acıyla birlikte. Geçmişte seni yaralayan ne varsa hepsi bir bir çıkacak yüreğinden. Gözyaşların temizleye cek yarım aşklardan kalan tortuları. Yüreğindeki yaraları iyileştirecek. Hıçkıra hıçkıra ağlarken sadece dokunacağım sana, saçlarını okşayacağım.  Ağladığın yerde olacağım ben. Başını göğsüme yaslaman için. �Ağlama � demeyeceğim sana, susturmay acağım. Akacak gözyaşların içindeki acıyla birlikte. Geçmişte seni yaralayan ne varsa hepsi bir bir çıkacak yüreğinden. Gözyaşların temizleye cek yarım aşklardan kalan tortuları. Yüreğindeki yaraları iyileştirecek. Hıçkıra hıçkıra ağlarken sadece dokunacağım sana, saçlarını okşayacağım. Bir daha ağlamaman için�
Güldüğün yerde olacağım ben. Gülümsemeyle birlikte yüzüne yayılan aydınlığa tanık olmak için. Kahkahala rının adanın duvarlarını çınlattığı anda �yetmaz� diyeceğim sana, �Daha fazla gül, daha fazla çınlat duvarları Gülüşünün içimde yarattığı coşkuyu duyumsama k istiyorum . Seni nasıl güzelleştirdiğini görmek istiyorum .
Özlediğin yerde olacağım ben. Özlemini dindirmek için. Bana dolu dolu sarılman için. Özlüyorsan aşıksındır; bu ne güzel bir gerçek. Ben yanımdayken bile özlüyorum seni. Olur mu öyle şey? deme, oluyor işte. Aşkı bu kadar derin hissederk en özlememek mümkün değil. Doyamıyorum sana anlıyor musun? Benim özlediğim kadar sen de beni özle istiyorum .
Her neredeyse n orada olacağım ben. Sensiz olmak istemiyor um çünkü. Bir tek günümü bile sensiz geçirmek istemiyor um. Hep benimle olmalısın, ne yaşayacaksan hep benimle yaşamalısın. Biz bu yola birlikte çıktıysak eğer, sonuna kadar da birlikte yürümeliyiz. El ele ve yürek yüreğe Bizi birbirimi ze bağlayan şey aşk. Aşkı her şeyiyle yaşamalıyız. Görerek, dokunarak yaşamalıyız. Aşkın bize sunduğu her nimetten son noktasına kadar yararlanm alıyız.
Şimdi diyorum ki sana, bir hayatı paylaşmak bir aşka ortak olmak istiyorsa n çağır beni yanına. Hiç çekinme çağır. Kaygılarından sıyrıl, aşkın klasik oyunlarından vazgeç. Bize göre değil bunlar. Utanma duygularından, istekleri nden. De ki; Aşığım de ki; İstiyorum Seninim ben, sonsuza kadar senin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

17 + seventeen =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: